Wygraj zestawy St.Right z muzycznej kolekcji Earphones by Roxie!

Wygraj zestawy St.Right z muzycznej kolekcji Earphones by Roxie!

Earphones by Roxie to zestaw akcesoriów marki ST.RIGHT, której ambasadorką jest Roksana Węgiel, pierwsza w historii polska zwyciężczyni Eurowizji Junior. W skład designerskiej, inspirowanej muzyką kolekcji wchodzą m.in. plecaki, saszetki, piórniki, a także zeszyty oraz cekinowy pamiętnik – niezbędnik każdej nastolatki.

Muzyka towarzyszy mi zawsze i wszędzie. Jest bliska memu sercu, które bije w jej rytmie. Dlatego to naturalne, że również w pomyśle stworzonym na potrzeby marki ST.RIGHT pojawił się muzyczny motyw, który jest zgodny z moją pasją i pod którym zdecydowanie mogę się podpisać. Symboliczne „earphones” to znak, że muzykę można zawsze zabrać ze sobą, w każdą drogę i podróż – nawet tą codzienną do szkoły! – mówi Roksana o najnowszym projekcie stworzonym wspólnie z ST.RIGHT.

Mamy dla Was konkurs!

Do wygrania 3 zestawy szkolne marki St. Right od firmy St. Majewski!

Zestaw składa się z: plecaka 3-komorowego BP57 EARPHONES BY ROXIE, piórnika – saszetki usztywnionej z wewnętrzną klapką PC1 EARPHONES BY ROXIE, plecaka na sznurkach SO11 EARPHONES BY ROXIE, saszetki na pasek ,,nerka’ WB2 EARPHONES BY ROXIE

Najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone !

Dodatkowo do każdego zestawu dołączamy zdjęcie z autografem Roksany Węgiel!

Jak zdobyć  nagrody?

Wystarczy, że za pomocą  poniższego formularza, odpowiesz na pytanie konkursowe.

Na zgłoszenia czekamy do 11 listopada

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:polecamyszkoła