UD

Natura potrzebuje superbohaterów

Natura potrzebuje superbohaterów konkurs

Telewizja AXN zaprasza dzieci w wieku szkolnym do konkursu, którego celem jest kreowanie ekologicznych postaw i nawyków wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz wychowanków placówek wsparcia dziennego. Poprzez rejestrację na dedykowanej stronie www.zmiento.com.pl, nauczyciele i opiekunowie mogą zgłosić do konkursu grupy wychowanków i wziąć udział w walce o 4-dniowy wyjazd na Zieloną Ekoszkołę organizowaną przez partnera społecznego kampanii, Fundację Nasza Ziemia.

Picture this w Polsce ma na celu popularyzowanie idei „sprzątania po sobie” w przestrzeni publicznej oraz kreowania właściwych nawyków i postaw w tym kierunku. Inicjatywa telewizji AXN to przede wszystkim edukacja i próba wprowadzenia zmian w świadomości Polaków.

Konkurs trwa do 30 października 2016 r.

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajduje się na www.zmiento.com.pl

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

429 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent