Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble

Scrabble - plansza z rozpoczętą grą

Od 22 kwietnia trwa rejestracja do XIV Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół w Scrabble. Odbywa się za pomocą strony programu Scrabble w szkole www.scrabblewszkole.pl .

Od lat w turnieju uczestniczą pary uczniów reprezentujących trzy kategorie szkół zarejestrowanych w programie Scrabble w szkole: podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Turniej ma charakter zamknięty toteż liczba uczestników jest ograniczona.

Impreza cieszy się ogromną popularnością. Organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku frekwencja szkół biorących udział w Turnieju będzie wzorowa. Biorąc pod uwagę poprzednie edycje, mamy nadzieję, że uczestnicy zaprezentują bardzo wysoki poziom umiejętności kreatywnego i logicznego myślenia, a przy tym będą się dobrze bawić.

XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble® odbędą się 3 czerwca 2016 r. w Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Staszica 6 w Kutnie. Od wielu lat i tak też w tym roku sponsorem Mistrzostw jest firma Mattel Poland. Organizatorem Turnieju jest Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Kutna, a partnerami Mistrzostw są Polska Federacja Scrabble, Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole, a także Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Więcej informacji znajduje się na stronie programu Scrabble w szkole www.scrabblewszkole.pl jak i na stronie organizatora http://gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/ .

630 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent