Wygraj zestawy naukowe Trefla dla małych badaczy!

Wygraj zestawy naukowe Trefla dla małych badaczy!
konkurs_trefl
Wygraj zestaw naukowy dla dziecka

Dzieci kochają eksperymenty! Wychodząc z tego założenia, firma Trefl wydała serię Science4You dla dzieci od 8 lat, która daje dzieciom możliwość przeprowadzania doświadczeń, zwiększając ich ciekawość świata i umacniając chęć do nauki. W Mieście Dzieci czeka 6 czarodziejskich zestawów!

3 x Science4you – Fabryka Perfum

13 eksperymentów, dzięki którym dzieci poznają techniki wykorzystywane do produkcji perfum i przygotują własne kompozycje zapachowe. Jeśli marzysz o produkcji musujących kul do kąpieli, pachnących zakładek, obrazów i ciekawi Cię technika chromatografii, to ten zestaw jest właśnie dla Ciebie!

3 x Science4you – Fabryka Eksplozji

25 eksperymentów, które zapoznają małego naukowca z chemią wybuchów oraz przebiegiem reakcji spalania! Dowiedz się jak uzyskać fantastyczny fajerwerk z reakcji chemicznej oraz jak zrobić gazową bombę. Naucz się robić zabawną wybuchową torebkę oraz dowiedz się jak nakłuć balon bez przebijania go.

Dzieci najchętniej uczą się przez zabawę! Biorąc udział w konkursie macie szanse zdobyć zestaw, dzięki któremu dziecko rozwinie umiejętności poznawcze, zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał! Więcej informacji o serii Science4You dla dzieci TUTAJ.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie