Wygraj zaproszenia do kina na film Turu. W pogoni za sławą! Czeka aż 35 podwójnych zaproszeń do kin w całej Polsce!

Turu. W pogoni za slawa

„Turu. W pogoni za sławą” to roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika. Tętniąca latynoskimi rytmami, pełna zwierzaków opowieść o psotnej kwoce, która ze zwykłej kurki przemienia się w wielką gwiazdę estrady. Sympatyczna „Turu. W pogoni za sławą” to ekranizacja jednej z najulubieńszych książek dziecięcych Ameryki Południowej, którą na kinowe ekrany przenieśli producenci niezapomnianej i nagrodzonej Oscarem „Evity”. Być może nie znosi ona jajek – ale uwierzcie – ta koko jest naprawdę spoko i będziecie jej z dzióbka spijać!

Turu. W pogoni za sławą

Uwaga! Z okazji premiery filmu „Turu. W pogoni za sławą” mamy dla Was zaproszenia na ten film do wszystkich kin Multikino w Polsce (do wykorzystania w okresie 20-26.07.2020). W Mieście Dzieci czeka 35 dwuosobowych zaproszeń!

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Uwaga! Ze względu na charakter konkursu lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 20-21 lipca wyślecie maila na adres redakcja@miastodzieci.pl o tytule TURU, w treści zaś wpiszecie, jakim talentem obdarzone jest Wasze dziecko?

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film