Wygraj zaproszenia do kina na film Jakub, Mimmi i gadające psy! Czeka aż 30 podwójnych zaproszeń!

Wygraj zaproszenia do kina na film Jakub, Mimmi i gadające psy! Czeka aż 30 podwójnych zaproszeń!

„Jacob, Mimmi i gadające psy” jest animacją typu cut-out. To metoda cyfrowej animacji postaci, w której każda postać posiada swój model, którym animator porusza w programie animacyjnym. Film jest oryginalną animacją, której urok podkreśla muzyka Krzysztofa A. Janczaka.

Kiedy świat zmienia się nie do poznania, a dorośli pozostają bierni, pora by młodzi wzięli sprawy w swoje ręce. Czasem wystarczy się tylko dogadać. Refleksyjny Jacob i dzielna Mimmi stają w obronie parku, w którym zaplanowano postawić drapacz chmur. Kiedy koparki i buldożery wkraczają do akcji, zawiązuje się niezwykły, bo międzygatunkowy sojusz. Dzieci łączą siły z Bossem, czyli… szefem gangu gadających psów. Piękna polsko-łotewska animacja o dziecięcej odwadze oraz szacunku wobec zwierząt, ludzi i miejsc.

PREMIERA: 6 marca 2020. Film w kategorii wiekowej 6+.

Uwaga! Z okazji premiery filmu Jakub, Mimmi i gadające psy mamy dla Was zaproszenia na ten film do wszystkich kin Cinema City w Polsce (do wykorzystania w okresie 6.03.2020-3.04.2020). W Mieście Dzieci czeka 30 dwuosobowych zaproszeń:

  • 10 zaproszeń do Kina Muranów Warszawa
  • 10 zaproszeń do KNH Wrocław
  • 10 zaproszeń do Agrafka/Kika Kraków

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Uwaga! Ze względu na charakter konkursu lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że za pomocą  poniższego formularza, odpowiecie na pytanie konkursowe.

Na zgłoszenia czekamy tylko do 10 marca!

Regulamin konkursu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:ekologiafilmpsy