Wielki powrót Basi! Basia. Jestem w sam raz w kinach od 7 czerwca. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina!
UD

Wielki powrót Basi! Basia. Jestem w sam raz w kinach od 7 czerwca. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina!

Basia. Jestem w sam raz
Basia wraca na ekrany kin! Adaptacje uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak z rezolutną pięciolatką w roli głównej podbiły serca najmłodszych widzów i ich rodziców. Czwarta część animacji – „Basia. Jestem w sam raz” – w kinach od 7 czerwca.

Filmowa Basia oczarowała publiczność swoim bystrym spojrzeniem na świat i dobrą energią. Teraz rezolutna pięciolatka i jej przyjaciele powracają z nowymi przygodami! Serial „Basia” to historyjki pełne ciepła, świetnej zabawy i dziecięcej wrażliwości.

Basia ma charakterek. Mówi, co myśli. I co czuje. Trafia w sedno, stwierdzając półżartem: „Humor może być dobry albo zły. Ja najczęściej mam różny”. Jest zabawna i pełna uroku. Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok.

Basia. Jestem w sam raz
Kategoria wiekowa: 4+
Reżyser nadzorujący: Marcin Wasilewski
Reżyserzy odcinków: M. Wasilewski, Ł. Kacprowicz, R. Jaszczurowski, I. Meilūnas
Kraj i rok produkcji: Polska 2024
Czas trwania: 45 min

Uwaga! Z okazji premiery filmu „Basia. Jestem w sam raz” Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której można zdobyć dwuosobowe zaproszenie na film do kina Helios w wybranym mieście! 

Czeka na Was aż 25 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w całej sieci Helios od 7 do 16 czerwca 2024. Zmiana terminu ważności kodu nie jest możliwa.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 20-28 maja wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule  Basia, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Jakie imiona noszą bracia Basi?

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zobacz zwiastun

 

163 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent