Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli

konkurs ekologiczny dla przedszkoli 2016

Do udziału w Konkursie zapraszamy przedszkola, punkty oraz oddziały przedszkolne z całej Polski. Nagrody zostaną przyznane przez jury oraz, w oddzielnej kategorii, przez głosujących internautów.
Szansę na wygraną mają nie tylko przedszkola, ale również wszyscy ci, którzy zechcą oddać głos na najlepszą ich zdaniem pracę konkursową.

Hasłem tegorocznej edycji Konkursu jest „Baw się zdrowo!”. Czekamy na prace, które będą zachętą do prowadzenia aktywnego i zdrowego stylu życia w zgodzie z przyrodą. Prace powinny promować ruch i sport, zdrową dietę i aktywny wypoczynek. Jak zwykle zachęcamy do wykorzystania nie tylko materiałów plastycznych, ale również odpadów czy po prostu zbędnych rzeczy.

Nagrody dla przedszkolaków BulibaJak zawsze zależy nam na obdarowaniu jak największej liczby przedszkoli i głosujących, dlatego nagrodzonych zostanie aż 279 przedszkoli i 127 internautów. Główni zwycięzcy otrzymają wyposażenie sal i placów zabaw, a łączna wartość nagród wyniesie 63 tysiące złotych. Wśród nagród znajdą się, między innymi, domki ogrodowe, mini kuchnie oraz mini sklepy, plecaki, zabawki kreatywne, zestawy kolejek, gry planszowe oraz bogate zestawy książek i filmów.

Zasady wzięcia udziału w Konkursie są bardzo proste:

  1. Przygotujcie pracę konkursową w przedszkolu.
  2. Zróbcie jej zdjęcie i opiszcie krótko, co przedstawia.
  3. Zamieśćcie zdjęcie pracy na stronie konkursowej
  4. Zachęćcie do głosowania przyjaciół Waszego przedszkola i… wygrywajcie nagrody!
infografika konkurs dla przedszkoli

Szczegółowy harmonogram konkursu:
17.10.2016r. – rozpoczęcie Konkursu oraz początek przyjmowania prac konkursowych

18.11.2016r. – zakończenie przyjmowania prac konkursowych

24.11.2016r. – opublikowanie zgłoszonych prac na stronach konkursowych Buliba.pl oraz rozpoczęcie głosowania internautów na zgłoszone prace

28.11.2016r. – zakończenie głosowania internautów na zgłoszone prace

1.12.2016r. – rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników

Zasady Konkursu, regulamin oraz pełną listę nagród znaleźć można na stronie www.buliba.pl w zakładce „Wielki Konkurs Ekologiczny dla Przedszkoli”.

Gorąco zachęcamy do udziału!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie