Przygodnik 2016/ 2017. 365 dni dookoła świata z Nelą. Konkurs!

Przygodnik Neli

Przed nami kolejny wakacyjny konkurs! Tym razem z kalendarzem „Przygodnik 2016/ 2017. 365 dni dookoła świata z Nelą”, za pomocą którego dzieci nie tylko nauczą się planowania swoich obowiązków oraz czasu wolnego, ale również mogą poznać świat.

„Przygodnik 2016/ 2017. 365 dni dookoła świata z Nelą” to druga edycja kalendarza szkolnego stworzonego z myślą o uczniach szkół podstawowych oraz gimnazjów. Każdy miesiąc w Przygodniku dotyczy innego kraju. We wrześniu będzie to Tanzania, w grudniu Włochy, a w kwietniu razem z Nelą czytelnicy udadzą się do Egiptu. Uczniowie poznają nie tylko najważniejsze informacje o danym regionie, ale również charakterystyczne dla niego ciekawostki.Przygodnik Nela Mała Reporterka

Więcej informacji o książce TUTAJ

W naszym konkursie czeka aż 10 książek „Przygodnik 2016/ 2017. 365 dni dookoła świata z Nelą”!

Jak stać się właścicielem jednej z nich? Wystarczy wziąć udział w naszej zabawie! Zadanie konkursowe oczywiście nawiązuje do letnich wojaży – przyślijcie nam propozycję polecanych planszówek i gier na wakacje. Na drogę, na plażę, nad jezioro i w góry, na krótkie wypady oraz dłuższe wakacje i na niepogodę.

10 najciekawszych propozycji nagrodzimy książkami. Na zgłoszenia czekamy od 9 do 31 sierpnia 2016 r.

Powodzenia!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie