UD

Konkurs na najpiękniejszego Mola lub Motyla książkowego

Konkurs na najpiękniejszego Mola lub Motyla książkowego

Biblioteka Kraków zaprasza do udziału w konkursie na najpiękniejszego mola książkowego!

Biblioteka Kraków zaprasza dzieci do udziału w „Konkursie na najpiękniejszego Mola lub Motyla książkowego”, który polega na wykonaniu autorskiej pracy w dowolnej technice, materiale oraz formie, o wymiarach od 50 cm do 180 cm. Akcja skierowana jest do rodzin, instytucji oświatowych i kulturalnych oraz organizacji pozarządowych z Krakowa i Małopolski. 

Jej uczestnikami mogą być dzieci w wieku do lat 15, a prace konkursowe mogą być dziełem indywidualnym lub zespołowym.

Ważne by do 15 sierpnia 2019 przesłać zgłoszenie udziału w konkursie. Wręczenie nagród dla autorów najlepszych prac odbędzie się podczas Wielkiej Parady Moli i Motyli Książkowych, zorganizowanej 28 września.

Szczegóły konkursu, w tym regulamin, są dostępne na stronie: www.biblioteka.krakow.pl/konkurs-na-najpiekniejszego-mola-lub-motyla-ksiazkowego

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Krakowska rodzina sięga po książki dla córki i syna”  dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących  z Funduszu Promocji Kultury.

627 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent