Weleda
Weleda Baby

Orzeł i reszta w kinach od 21 czerwca. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina na początek wakacji!

Orzeł i reszta
„Orzeł i reszta” to odlotowa animacja, która do kin trafi już 21 czerwca. Przygoda, że ko ko! Młodego orła, Dzióbka, wychowały kury w słynnej wiosce Kurnikowo. Od pisklaka marzył jednak o tym, by wznieść się ku chmurom niczym prawdziwy as przestworzy. Gdy dzięki pewnemu wynalazkowi wzbija się wreszcie w powietrze, przypadkowo obraca wioskę w pierze. Zawstydzony, ucieka do Skrzydłowic – ptasiej stolicy, aby tam nauczyć się latać i dołączyć do elitarnego Orlego Patrolu. Teraz będzie musiał obudzić w sobie orła, aby zostać bohaterem wszystkich ptaków, zanim będą mieć przegdakane.

Rodzina – fru do kina!

„Orzeł i reszta” w kinach od 21 czerwca!

Orzeł i reszta

Uwaga! Z okazji premiery filmu „Orzeł i reszta” Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której można zdobyć dwuosobowe zaproszenie na film do kina Cinema City w wybranym mieście! 

Czeka na Was aż 25 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 21 czerwca – 4 lipca.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 15 – 20 czerwca do godz. 14 wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Orzeł i reszta, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Któremu ptasiemu bohaterowi głosu użyczył Wojciech Mecwaldowski?

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Tytuł oryginalny:  Goldbeak

Czas trwania: 94 minuty

Target: rodzice, dzieci 5-10 lat

Orzeł i reszta

613 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent