Odkrywajcie Polskę razem z podróżnikiem Markiem Kamińskim!

konkurs zielona sowa kierunek

Twoje dziecko lubi podróżować? Nie ma na co czekać! Spakujcie plecaki i całą rodziną ruszajcie odkrywać nowe, niesamowite miejsca! Nie musicie wsiadać do samolotu i przemierzać tysięcy kilometrów. Przygoda czeka tuż za progiem domu!

Z „Przewodnikiem młodego podróżnika”, najnowszą książką z serii Kierunek Polska poznacie najróżniejsze zakątki kraju, odkryjecie nieznane dotąd miejsca, dowiecie się wielu faktów i ciekawostek. To będzie wielka rodzinna przygoda! W podróż po Polsce zaprasza Marek Kamiński, który opowie, jak zaczynał swoją przygodę podróżnika. Podążajcie jego śladami, a może i Wy dotrzecie kiedyś na biegun!

W dołączonym do książki Paszporcie młodego podróżnika, dziecko może zbierać pieczątki, bilety wstępu, mapki, znaczki i inne pamiątki z miejsc, które odwiedzicie. Na najaktywniejszych małych podróżników czekają nagrody!

Zapraszamy do udziału w konkursie!

  1. Wykonajcie zdjęcie swojego ulubionego miejsca w Polsce, które udało Wam się zwiedzić. Może to być stary zamek, niezwykła jaskinia, latarnia morska lub po prostu piękny krajobraz z górskiej wędrówki.
  2. Zdjęcie konkursowe z podpisanym miejscem i danymi osobowymi przyślijcie na adres konkurs@zielonasowa.pl. W temacie wiadomości wpiszcie „Konkurs KIERUNEK POLSKA”.
  3. Na zgłoszenia czekamy do 15.08.2016 r. do godz. 23:59.
  4. Jury wybierze 10 najciekawszych zdjęć, które nagrodzi książkami „Kierunek Polska. Przewodnik młodego podróżnika”. Dwa pierwsze miejsca otrzymają książkę z autografem najbardziej znanego podróżnika, zdobywcy obydwóch biegunów, Marka Kamińskiego.
  5. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. W terminie 7 dni od rozstrzygnięcia konkursu Zwycięzca w celu odbioru nagrody powinien przesłać na adres: konkurs@zielonasowa.pl swoje dane (imię, nazwisko, adres) oraz zapewnienie, że zgłoszone prace nie naruszają praw osób trzecich. W przypadku braku danych, nagroda zostanie przekazana kolejnej osobie.
  6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 22.08.2016 r. na stronie www.zielonasowa.pl w zakładce KONKURSY.

Powodzenia!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie