Weleda
Weleda Baby

Mój syn Ezra w kinach od 21 czerwca. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina!

Moj syn Ezra
Na dwa dni przed Dniem Ojca do polskich kin wchodzi „Mój syn Ezra” – chwytający za serce dramat wyreżyserowany przez Tony’ego Goldwyna. To pełna humoru opowieść o mocy ojcowskiej miłości, która z całą pewnością pozostawi widzów z głową pełną głębokich refleksji.  Ogromnym atutem produkcji jest gwiazdorska obsada. W „Mój syn Ezra” wystąpiła plejada uznanych i popularnych aktorów, m. in. Bobby Cannavale, Robert De Niro, Whoopi Goldberg I Rose Byrne.

Uwaga! Z okazji premiery „Mój syn Ezra” Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której można zdobyć dwuosobowe zaproszenie na film do kina Cinema City w wybranym mieście! 

Czeka na Was 5 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania w dniach 21 czerwca – 4 lipca.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 19 – 20 czerwca wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Mój syn Ezra, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Kim z zawodu jest bohater filmu  „Mój syn Ezra” Max Bernal?

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zobacz zwiastun

 

738 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent