UD

Konkurs fotograficzny z Puciem! Prawdziwa gratka dla fanów Pucia!

pucio

Który mały czytelnik nie kocha Pucia? Dla wszystkich miłośników tego małego bohatera książek Marty Galewskiej-Kustry, pięknie zilustrowanych przez Joannę Kłos, mamy do wygrania zestawy mądrych i pięknych zabawek z Puciem!

logo Wydawnictwa Nasza KsięgarniaPuzzle z Puciem skierowane są do dzieci od 2-3 roku życia. Różnią się liczbą elementów, zadaniami i ich stopniem trudności. Rozwijają spostrzegawczość i mowę, ale przede wszystkim pobudzają do myślenia. Mimo niedużej liczby elementów puzzle dają okazję do wielu zabaw o różnym stopniu trudności. Z kolei małe książeczki z Puciem, „Co robi Pucio?” i „Pucio. Zabawy dźwiękiem i gestem”, przeznaczone są dla małych dzieci i będą doskonałym wprowadzeniem do świata Pucia przedstawionego w publikacjach „Pucio uczy się mówić”, „Pucio mówi pierwsze słowa”, „Pucio i ćwiczenia z mówienia” oraz „Pucio na wakacjach”. Dzięki niewielkiemu formatowi dziecko może próbować samodzielnie trzymać książki w rękach, można je także swobodnie zabrać na spacer czy na wycieczkę.

Do wygrania  mądre zabawki z Puciem od Wydawnictwa Nasza Księgarnia!

Nasze jury wybierze 5 najciekawszych zdjęć, a na zwycięzców czekają zabawki z Puciem – zestawy: 2 książeczek i 3 x puzzle.

Warto dołączyć do naszej konkursowej zabawy!

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Pokażcie na zdjęciu, jak rodzinnie spędzacie czas i dbacie o rozwój swojego dziecka!

Fotografie o wadze do 700 kb wgrajcie za pomocą zakładki „Prześlij” (poniżej), a po akceptacji przez redakcję, pojawią się w naszej konkursowej galerii.

Na zdjęcia  czekamy do 23 kwietnia.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Regulamin

[fv id=”18″]

282 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent