Kolorowanka: Szablony z literkami i obrazkami do nauki j. angielskiego z serialu Badanamu

Szablony z literkami i obrazkami do nauki j. angielskiego z serialu Badanamu

Szablony z literkami i obrazkami do nauki j. angielskiego z serialu ” Badanamu” w POLSAT JimJam. Wystarczy , że wytniecie i dopasujecie obrazki do literek a przy tym nauczycie się nowych słówek po angielsku. Setki kolorowanek i zabaw do pobrania czekają na wszystkie dzieci!

edukacyjne

drzewo genealogiczne kolorowanka kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Drzewo genealogiczne

zobacz