Katalog Miasta Dzieci • domy kultury

Miejski Dom Kultury w Radomsku

Misją Miejskiego Domu Kultury w Radomsku jest pozyskanie i przygotowanie mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenia jej wartości, troska o zaspokajanie potrzeb kulturalnych poprzez ich rozpoznawanie oraz inicjowanie, stymulowanie, organizowanie i wspieranie różnorodnych działań kulturalno- społecznych.

Z pasją dla kultury! Kultura z pasją!

MDK Radomsko jest także organizatorem RÓŻEWICZ OPEN FESTIWAL. Różewicz Open Festiwal to jedyny w Polsce festiwal poświęcony życiu i twórczości Janusza, Tadeusza i Stanisława Różewiczów. Przedsięwzięcie nawiązuje do twórczości Braci Różewiczów, którzy swoje młodzieńcze lata spędzili w Radomsku.

ul. Brzeźnicka 5
97 - 500 Radomsko

info@mdkradomsko.pl

Miejski Dom Kultury w Radomsku

MDK Radomsko siedziba

Miejski Dom Kultury w Radomsku w wakacje i ferie organizuje wypoczynek dla dzieci w formie półkolonii.

Regularnie zaprasza też naszych milusińskich do Kina Pasja na projekcje w ramach filmowych poranków.

nd
08.01.2017
mdk radomsko poranek teatralny 8.01.2017

Poranek teatralny w MDK Radomsko

Przybysze z Planety Zangular to widowisko teatralno – muzyczne adresowane do młodego widza z licznymi efektami wizualnymi i muzyką. Głównymi bohaterami tej historii są… kosmici, którzy docierają na Ziemię, aby odszukać coś niezwykle ważnego.

pt
11.11.2016
śląsk w radomsku koncert

Śląsk w Radomiu – koncert

Znasz li ten kraj – to sceniczna podróż po Polsce, podczas której widz poznaje barwne stroje, muzykę, tańce oraz piosenki charakterystyczne dla poszczególnych regionów kraju. Stylizowane stroje ludowe niczym w kalejdoskopie zmieniają się podczas każdego tańca, tworząc niezapomnianą feerię barw urzekającą publiczność.

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto