Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

FLOW Szkoła Pływania Niemowląt i Małych Dzieci

oferuje zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci od 3 mies. do 6 lat.
Nasz unikalny program nauczania łączy w sobie naukę elementów pływania ze świetną zabawą.
Nasi instruktorzy są doświadczeni, uśmiechnięci i zarażają swoją pasją rodziców. Basen to najlepszy plac zabaw dla maluszków. Woda wspaniale stymuluje i wspiera wszechstronny rozwój małych pływaków. Wspólna nauka i zabawa wzmacnia więź łączącą dziecko z rodzicem i integruje je z rówieśnikami.

Prowadzimy zajęcia na basenach:
AWF al. Jana Pawła II 78, Kraków
AGH ul. Jana Buszka 4, Kraków
Kryta Pływalnia w Niepołomicach, ul. Janusza Korczaka 5, Niepołomice

AWF al. Jana Pawła II 78, Kraków
AGH ul. Jana Buszka 4, Kraków
Kryta Pływalnia w Niepołomicach, ul. Janusza Korczaka 5, Niepołomice

biuro@niemowleplywanie.pl

FLOW Szkoła Pływania Niemowląt i Małych Dzieci

czw-śr
10.01-16.01.2019
Ostatnie wolne miejsca na zimowy kurs pływania dla niemowląt