Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Katalog Miasta Dzieci • biblioteki

Abecadło – Multimedialna Biblioteka dla Dzieci

Codziennie popołudniami o godz. 17.00 są organizowane zajęcia z zakresu literatury, plastyki, teatru, muzyki, informatyki, filmu i inne, zajęcia w Bajkowym Przedszkolu, Kącik dla najmłodszych to miejsce dla maluchów, które w wydzielonym, bezpiecznym miejscu mogą korzystać z książek – zabawek, klocków, puzzli, spotkania Klubu Mam i Klubu Kangura

C.H. "Alfa" Al. Piłsudskiego 16

abc@abecadlo.olsztyn.pl