Wybierz miasto
Multicentrum – Miejska Biblioteka Publiczna nr. 3

Multicentrum jest placówką edukacyjną, dzięki której użytkownicy mają szansę poznania i nabycia umiejętności płynnego poruszania się w otoczeniu technologicznie zaawansowanym oraz skomputeryzowanym środowisku uczenia się. Prowadzi warsztaty dla dzieci, zajęcia edukacyjne dla dzieci, warsztaty techniczne dla dzieci, konkursy dla dzieci.

ul. Limanowskiego 8,

info@multicentrum.net

Multicentrum – Miejska Biblioteka Publiczna nr. 3

wt.
06.03.2012

warsztaty

W programie poznawanie podstaw, praw rządzących muzyką, także tych fizycznych oraz poznawanie ciekawostek z nią związanych, komponowanie i rysowanie własnych muzycznych wizji.

śr.
09.11.2011

warsztaty

Warsztaty techniczne z wykorzystaniem klocków Knex oraz warsztaty muzyczne. W ramach zajęć dowiemy się m.in. jak w przeszłości mierzono czas, poznamy różne przyrządy pomiarowe.
W ramach warsztatów muzycznych uczestnicy zbadają dźwięki pod kątem naukowym, poznają m.in. działanie metronomu.

pon.-pt.
27.06-02.09.2011
wakacje 2011

wakacje 2011

Multicentrum w czasie wakacji będzie otwarte pięć razy w tygodniu. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 od 27 lipca do 2 września 2011.

Przyjazne dziecku

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto
Dołącz do katalogu