UD

Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą! Recenzja

Zostań supr odkrywcą z Nelą
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

I właśnie tak czyni – mimo młodego (ba! bardzo młodego) wieku spełnia swe marzenia i dzieli się nimi pisząc książki podróżnicze dla dzieci.

To właśnie strzał w dziesiątkę – dziecko pisze dla dzieci szalenie interesująco, a zarazem z ogromną dawką wiedzy, która zostaje niepostrzeżenie przyswojona w niezmiernie przyjemny sposób.  

Miałam okazję trzymać w rękach książkę  „Nela i tajemnice świata”. Czytając relację dziewczynki można przenieść się w całkowicie inny świat. Wiele pięknych fotografii, mapek, notatek, ciekawostek, prosty język i urok  – to wszystko sprawia, że książka stałą się jedną z ulubionych lektur mojej córki.

Nela zaprasza nas na kolejną wyprawę – tym razem do Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Jednak podróż to nietypowa, bowiem wymaga od naszych pociech dużo więcej zaangażowania niż dotychczasowe spotkania z małą Reporterką.

Pozycja Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą! to okazja do zdobycia wspaniałych nowych doświadczeń, a nawet sięgnięcia po dyplom Zdobywcy Przygód. Na niemal 90 stronach dzieci znajdą labirynty, rebusy, wykreślanki, zagadki słowne i inne zadania logiczne zawsze okraszone dawką informacji o świecie zwierząt, roślinności, a także kulturze i zabytkach poszczególnych krajów. Wszystkie te podróżnicze wyzwania pomogą rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia. Wszystkie wciągają, a małe rączki i główki pracują.

Ta książka sprawia, że pragnie się odkrywać, podróżować, poznawać i szanować otaczającą nas przyrodę i chce się coraz więcej i więcej. Każdy mały i duży może spełniać swe marzenia i rozwijać skrzydła!

Monika Konieczny

 

Nela Mała Reporterka
Zabawy z Nelą. Zostań super odkrywcą!
Premiera: 17 lutego 2016r.
Więcej informacji: www.burdaksiazki.pl

574 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
Monika Konieczny

Monika Konieczny

Na co dzień zabiegana mama nastolatków oraz zaangażowana redaktor od zadań codziennych i specjalnych. Z wykształcenia automatyk i matematyk, a z zamiłowania korektorka tekstów, miłośniczka literatury pięknej (zwłaszcza dziecięcej), muzyki operowej i filmowej oraz podróży małych i dużych. Niedawno odkryła nową pasję - ogród, w którym bez przerwy coś kopie, sadzi i przesadza, by świat był piękniejszy i bardziej kolorowy.

monikak@miastodzieci.pl

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent