Tato! Gdzie ja mam te plemniki? Recenzja
UD

Tato! Gdzie ja mam te plemniki? Recenzja

Tato-Gdzie-ja-mam-te-plemniki-Recenzja
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑
Te i inne pytania spędzają sen z powiek niejednym rodzicom maluchów. To, że prędzej czy później pojawią się pytania związane z seksualnością jest nieuniknione. Jak sobie z nimi radzić podpowie nam doświadczony pedagog i ojciec Marek Babik. A zrobi to tak przystępnie, merytorycznie i zabawnie, że gdy kiedyś pojawi się to „niewygodne” pytanie ze strony naszego malucha, będziemy na nie przygotowani i podejdziemy do tego z większym luzem.

Dr Marek Babik prowadzi dla rodziców warsztaty z wychowania seksualnego, na których wszyscy wspólnie starają się znaleźć jak najlepszą odpowiedź na szereg dziecięcych pytań związanych z seksualnością. Czasami jest to bardzo proste i odpowiedź nasuwa się sama, ale niekiedy pytania są tak trudne i krępujące, że trudno sobie z nimi poradzić.

W książce znajdziemy całą masę możliwych pytań i propozycje odpowiedzi, wszystko to wzbogacone przykładami i ciekawym komentarzem. Książka jest niewielkich rozmiarów, ale zawiera mnóstwo konkretów – bez nudnych psychologicznych teorii i wzorców zachowań.
Bardzo polecam wszystkim rodzicom.

Anna (http://maluszkoweinspiracje.blogspot.com/)

Tato! Gdzie ja mam te plemniki?
Dzieci pytają – rodzice odpowiadają

Marek Babik
stron: 132
rok wydania: 2013
format: 130×200
Wydawnictwo RUBIKON

 

486 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent