Prezent na urodziny? Jak szukać inspiracji?
UD

Prezent na urodziny? Jak szukać inspiracji?

Prezent na urodziny? Jak szukać inspiracji?
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Prezent urodzinowy zawsze jest pewnego rodzaju wyzwaniem. Nie ma znaczenia, czy wśród przyjaciół lub rodziny dajecie sobie drobne upominki czy stawiacie na jeden, duży idealny prezent. Jeśli szukasz prezentu, ale nie masz jeszcze na niego pomysłu, spójrz na kilka naszych inspiracji. 

Oryginalne prezenty czy prezenty użyteczne?

Nietypowy prezent zawsze jest dobrym pomysłem, ponieważ wywołuje zaskoczenie. Warto jednak zastanowić się, komu może się taki upominek naprawdę spodobać. A przede wszystkim, co mogłoby być takim oryginalnym podarunkiem. Dla jednej osoby wyjątkowy prezent urodzinowy to bilety na koncert ukochanego zespołu, dla kogoś innego super prezent na 30 to profesjonalny aparat fotograficzny, a jeszcze dla kogoś innego wymarzonym prezentem będzie zestaw do fondue.

Fajny prezent może być jednocześnie oryginalny i praktyczny. Czasami warto się zatrzymać na chwilę, poobserwować przyszłego jubilata, posłuchać go. Często on sam, zupełnie mimowolnie i nieświadomie, podpowie nam, czego by potrzebował.

Personalizowany wyjątkowy prezent

Najlepszy prezent to przede wszystkim ten, który jest dopasowany do osoby, która ma go otrzymać. Fajne prezenty mogą mieć bardzo różną formę, ale nie każdy z nich musi spodobać się konkretnemu jubilatowi. Prezent na 50? To oczywiście może być śmieszna koszulka, symboliczny kubek, piękne wieczne pióro, ale i czytników e-booków lub profesjonalna kawiarka. Ciekawe prezenty nie muszą być na siłę śmieszne, ironiczne i z przymrużeniem oka. Często znacznie lepszym pomysłem od kolejnego kubka ze śmiesznym napisem lub analogicznych skarpet jest zakup robota kuchennego dla miłośnika gotowania.

Strony internetowe sklepów online dają dzisiaj naprawdę sporo możliwości wyboru różnego rodzaju upominków. Część z nich dodatkowo można ozdobić grawerem. Z pewnością znajdziesz więc pomysł, który pozwoli ci sprawdzić drugiej osobie radość. Zawsze możesz skorzystać ze stron podpowiadających, jaki prezent na 40. Tego typu inspiracje są zawsze bardzo pomocne i otwierają głowę często na genialne pomysły prezentowe.

Oryginalny prezent w niecodziennym wydaniu

Prezenty nie zawsze muszą mieć wymiar materialny. Absolutnie oryginalnym prezentem będzie wyjazd-niespodzianka, niezależnie od tego czy pojedziecie gdzieś bliżej czy dalej. Wspólna kolacja w pięknym miejscu, masaż — to wszystko sposoby na to, by drugiej osobie sprawdzić przyjemność. Wyrazem troski będzie zakup profesjonalnego pakietu badań lub wykupienie dostępu do strefy wellness. Dzisiaj coraz częściej cenimy sobie właśnie tego typu prezenty.

Artykuł sponsorowany

355 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent