Poznańska Zima w Mieście 2009

Poznańska-Zima-w-Mieście-2009
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Szykuje się mnóstwo warsztatów w mieście i poza nim. Dzieci będa mogły wziąć udział w konkursach, zabawach, zajęciach plastycznych, oglądać bajki, jeździć na łyżwach i nartach lub popluskać sie na basenie.

Zerknijcie na niektóre zajęcia przygotowane z myślą o dzieciach pozostających w mieście:

Podczas zbliżających się ferii zimowych Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu zaprasza na dwa cykle warsztatów.

Lodowisko na Malcie zaprasza! Tutaj ciekawie i zdrowo można spędzić czas łącząc uprawianie sportu, rekreację i rozrywkę w jednej ciekawej dyscyplinie!

Bogdanka to największe lodowisko w Poznaniu – w sezonie 2005/2006 powiększone do 1100 metrów kwadratowych. Zapewnia aktywny wypoczynek i doskonałą zabawę przy muzyce!

Cafe Filemon zaprasza dzieci na warsztaty, które będą organizowane przez czas trwania ferii.

Zapraszamy też dzieci w wieku 6 – 13 lat do Muzeum Narodowego w Poznaniu na zajęcia z cyklu FERIE W MUZEUM. Wstęp na spotkanie w cenie biletu ulgowego. Muzeum zapewnia materiały plastyczne.

Ferie w Księdzeręce równiez moga okazać się ciekawym pomysłem na wolny czas ZAPRASZAMY!

Kortowo zaprasza dzieci na zimowe półkolonie czyli zimowy czas spędzony na sportowo!"Zimowo – sportowo" zamiast komputera i telewizji … zimowo – sportowo – KORTOWO.

Problem – jak zapewnić dzieciom opiekę podczas dni wolnych od nauki pozostaje wciąż otwarty, mimo bogatej oferty biur podróży.Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 pomoże rozwiązac ten problem.

Jeśli dziecko chce dołączyć do grona prawdziwych pasjonatów robotyki i poznać ciekawych ludzi i nowych kolegów lub zbudować maszynę  obdarzoną sztuczną inteligencją to z pomocą fachowca zrobi to bez problemu!
Zapraszamy na trzydniowe warsztaty. Do wyboru są dwa rodzaje zajęć dla dzieci od 8-12 lat.Zerknijcie sami TWÓJ ROBOT.

Centrum Motywacji Cooltura oferuje zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00 oraz możliwość opieki poza tymi godzinami COOLTURA

Więcej infromacji dotyczących akcji zimowej znajdziecie w naszym dziale wydarzeń ZIMA W MIEŚCIE.

Autor tekstu : Natalia Zygarłowska

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent