Mieszkańcy drzewa. Puzzle XXL

Miszkańcy lasu puzzle xxl

Piękna, pełna zaskakujących szczegółów, autorska grafika Anny Rudak zachwyci i dzieci, i dorosłych oraz przyciągnie do wspólnej zabawy całą rodzinę.

Ta wyjątkowa ilustracja pomoże od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną najmłodszych, a dla opiekunów będzie inspiracją do opowieści o fascynującym świecie leśnych zwierząt.

Mieszkańcy drzewa to wyjątkowa układanka zaprojektowana specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Dzięki dużemu formatowi i niewielkiej liczbie części układanie puzzli sprawi dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i rozpoznawanie kształtów, a także rozwijając wyobraźnię, spostrzegawczość i umiejętność koncentracji.

Kto skrył się wśród liści, a kto zamieszkał w przytulnej dziupli? Jakie zwierzęta można spotkać podczas spaceru w parku czy po lesie?

Puzzle XXL Mieszkańcy drzewa zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.

Ilość elementów 15.
Wymiar układanki po ułożeniu to 64 x 48 cm.
Więcej informacji na stronie Wydawnictwa Edgard

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie