Miastodzieci na targach Kids’ Time w Kielcach czyli co nam się podobało

Jabadabado drewniane słodycze
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

Kolorowe, drewniane jedzonko z JaBaDaBaDo

Takie zabawki kochamy! JaBaDaBaDo to przepiękne drewniane zabawki ze Szwecji. Czego tam nie ma! Zakochaliśmy się w zestawach kuchennych : naczyniach, urządzeniach kuchennych, oraz fantastycznych kolorowych potrawach i słodyczach.

Tubi Jelly czyli żelowe figurki 3D od Tubana

Na stoisku Tubana jak zwykle same atrakcje. Można popuszczać gigantyczne bańki mydlane, pobawić się glutami czy zanurzyć rękę w sztucznym śniegu. No i zrobić sobie własną żelową figurkę. Zobaczcie na filmiku jak to się robi:

Ręcznie szyte lalki i  książeczka sensoryczna od Poofy Cat

Poofy Cat Lalki

Bardzo lubimy polskie aktywne mamy, które robią fantastyczne rzeczy! Poofy Cat to śliczne lalki (ależ mają świetne włosy do czesania!) ale także niezwykle interesująca książeczka sensoryczna (nowość) oraz sensoryczne zabawki dla najmłodszych dzieci. Co najważniejsze – wszystko szyte jest w Polsce. Zobaczcie książeczkę sensoryczną na filmiku:

Urocze lampki nocne od InnoGIO
lampki nocne innogio

Te lampki są po prostu urocze, Miękkie i przyjazne w dotyku, świecą w 7-miu kolorach, są ładowane kablem USB, można zmieniać natężenie światła i kolory pilotem – z daleka.  Pisaliśmy już kiedyś o tych lampkach a teraz doszły 2 kolejne modele – pingwinek i jednorożec.

Gra Zakręcone robale od Kukuryku

Zakręcone robale gra

Zakręcone robale to prosta gra rodzinna polegająca na układaniu długich gąsienic. Wygrywa ten, kto ułoży najdłuższe robale i zdobędzie najwięcej punktów. Prosta, a zarazem wciągająca zabawa już od 5-ciu lat. Z oferty Kukuryku spodobały nam się także bardzo ładnie wykonane ubieranki.

ubieranka Kukuryku

Zakręcona gra Blue Banana od Piatnika

Blue Banana Piatnik

W zeszłym roku Piatnik zachęcił nas do grania w Digit, który stał się  jedną z naszych ulubionych gier w mieście dzieci. W tym roku pokazał nam swoją nowość – Blue Banana. Ta gra definitywnie wygina mózg na wszystkie strony!

Naukowe zestawy od Smart Bee Club

SmartBee Club zestaw

SmartBee Club to subskrypcja zestawów do robienia doświadczeń w domu. W czasach gdy większość szkół nie posiada już pracowni chemicznych (ani żadnych innych ) jedyna szansa na prawdziwe zrozumienie chemii to stworzenie swojego własnego, domowego laboratorium chemicznego.  Tego typu naukowe zabawy z dziećmi to fantastyczny sposób na wspólne spędzanie czasu. Co miesiąc otrzymujecie przesyłkę z kolejnym zestawem do doświadczeń.

Smart Bee zestaw otwarty

Gra Punto od Rebela

Gra Punto Rebel

Punto to być może kolejna gra Rebela, która trafi na naszą listę ulubionych gier. Jest bardzo prosta – coś na zasadzie kółko i krzyżyk – naszym celem jest  ułożenie w rzędzie 5 własnych kart. Musimy dobrze planować i przewidywać ruchy przeciwników.  Gra jest zapakowana w małe poręczne pudełeczko – można ją wszędzie ze sobą zabrać.

Tabliczka mnożenia i inne gry edukacyjne od Jawy

tabliczka mnożenia gra

Każdy, kto odpytywał dziecko z tabliczki mnożenia doceni tą grę edukacyjną!  Oprócz Tabliczki mnożenia Jawa ma w ofercie także inne gry edukacji wczesnoszkolnej: Liczmanię, Sylabomanię i Ortografię.

I na koniec coś z zupełnie innej grupy wiekowej:

Bujaczek Kangu dla niemowląt.

bujaczek Kangu

Wygląda niepozornie, jak kawałek materaca. Ale cały sekret tkwi w pomyśle i wykonaniu! Zobaczcie przesympatycznego właściciela i współpomysłodawcę Kangu pokazującego jak działa ten nietypowy bujaczek. Jest niezwykle elastyczny i mama (lub tata) może bujać się na nim bez żadnego wysiłku. Tylko ci, którym „odpadają” ramiona po wielu, wielu godzinach bujania malucha wiedzą jak cenny to pomysł!

Do zobaczenia na targach za rok!

 

 

576 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent