Koraliki. Jak zrobić zabawki i ozdoby. Recenzja

Koraliki. Jak zrobić zabawki i ozdoby
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Tworzenie malutkich dzieł sztuki jest tak zajmujące, iż godziny zamieniają się w minuty. Będzie to idealna książka na ferie, zwłaszcza gdy nie mamy pomysłu, jak wypełnić czas naszym pociechom.

Książka jest sporych rozmiarów, dzięki temu zarówno zdjęcia, jak i sam tekst są znakomicie rozmieszczone, bardzo przejrzyste i czytelne.

Znajdziemy w niej aż 46 różnych wzorów. Każdy zawiera zdjęcie, listę materiałów do przygotowania, oznaczenie kolorów, informacje o stopniu trudności i opis wykonania krok po kroku. Każdy wzór zawiera również wskazówkę, od czego powinniśmy zacząć.

Książka została kolorystycznie podzielona na rozdziały  i tak: w części zielonej znajdziemy zwierzątka, pomarańczowej ozdoby choinkowe, zaś w czerwonej figurki i laleczki. Zdecydowanie nam to ułatwia szukanie danego tematu.

Patrząc pod kątem mojej 7-letniej córeczki: zarówno wzory, jak i opisy są zbyt skomplikowane, aby mogła samodzielnie  poradzić sobie z ich wykonaniem. I tutaj zaczyna się nasza rola. Ja osobiście uwielbiam spędzać czas z moją córeczką, więc dla mnie  nie był to żaden problem. Większym zmartwieniem był sam zakup, ponieważ musiałyśmy dość długo czekać na dostawę towaru.

Podsumowując jednym zdaniem – jeśli chcesz zapomnieć o nudzie, sięgnij po Koraliki.

Katarzyna Jakuszko

KORALIKI. Jak zrobić zabawki i ozdoby
Czerwińska Hanna
Oprawa miękka, Format 20x26cm, Stron 136
Wydawca: Arkady

Zapraszamy do działu recenzji Miasta Dzieci! 

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent