Koniec z nudnymi prezentami na komunię! Ten voucher zachwyci kilkulatka

📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑

Sezon komunijny już w pełni, a Ty wciąż szukasz pomysłu na idealny prezent na komunię dla chłopca lub dziewczynki? Choć zabawki, gadżety elektroniczne i upominki o charakterze edukacyjnym z pewnością są w cenie, równie dobrze możesz spełnić największe marzenie każdego dziecka: pozwolić mu wzbić się w powietrze i polecieć niczym ptak lub bohater z ulubionej bajki. Pozwoli Ci na to voucher do Flyspot, dzięki któremu dziecko będzie mogło odbyć lot w specjalnie do tego przystosowanej komorze aerodynamicznej.

Niematerialny prezent na komunię, który pozostawi po sobie piękne wspomnienia

Pamiętasz czasy, w których Pierwsza Komunia Święta wiązała się jedynie z przeżyciem duchowym i masz wrażenie, że obecnie wiele dzieci czeka tylko na nowe zabawki czy gadżety? Chcąc przerwać karuzelę konsumpcjonizmu towarzyszącą temu sakramentowi, możesz podarować dziecku coś, co nie ma materialnej postaci, jednak pozwoli mu przeżyć wyjątkową przygodę i doświadczyć zupełnie nowych emocji.

W roli takiego upominku sprawdzi się voucher na prezent, który umożliwi dziecku wzbicie się w powietrze w tunelu aerodynamicznym i spełnienie marzenia o tym, by nauczyć się latać. Jest to możliwe dzięki strudze powietrza pędzącego z dużą prędkością, która porwie dziecko i utrzyma je stabilnie w takim stanie przez całą sesję, która zwykle trwa ok. 1,5 minuty – mniej więcej tyle, co 2 skoki ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Pakiet prezentowy może obejmować 2 sesje lub więcej.

Jeśli dziecko odważy się na ruszanie rękami i nogami podczas lotu, może się to skończyć fantastycznymi akrobacjami w powietrzu, które zostaną uwiecznione na darmowym, pamiątkowym nagraniu. Jeśli podczas pierwszego lotu nie będzie czuło się zbyt pewnie i postanowi po prostu biernie się unosić, i tak doświadczy niesamowitych wrażeń – szumu w uszach, charakterystycznego mrowienia na skórze i krwi krążącej w żyłach szybciej niż zwykle. Pamiętaj, że koordynacja przyjdzie z czasem i będzie wymagała treningów – jednak efekty będą tego warte.

Czy lot w tunelu aerodynamicznym to na pewno bezpieczna rozrywka dla kilkulatka, który stosunkowo niedawno opanował jazdę na rowerze, a co dopiero takie ekstremalne aktywności? Okazuje się, że atrakcja jest przewidziana nawet dla młodszych dzieci, bo można w niej uczestniczyć już od 3. roku życia, oczywiście za zgodą rodziców. Najmłodsi latają w strudze powietrza o mniejszej prędkości niż w przypadku dorosłych. Mają też do dyspozycji specjalnie dopasowane stroje ochronne w pasujących rozmiarach.

Wyjątkowa promocja na komunię

Czujesz się zachęcony/a? Koniecznie skorzystaj ze zniżki -100 zł przy zakupie 2 voucherów dla dzieci we Flyspot! Promocja obejmuje wszystkie 4 tunele – w Gdańsku, Warszawie, Katowicach i we Wrocławiu. Dotyczy osób poniżej 14 roku życia.

Rozrywka w wariancie unisex – idealny prezent na komunię dla dziewczynki i chłopca

Masz do kupienia kilka upominków, a główny problem polega na tym, że część z nich ma przypaść do gustu chłopcom, a część podbić serca dziewczynek? Zamiast tracić czas na poszukiwanie prezentów na komunię odpowiadających obu grupom, postaw na opcję unisex, która na pewno spodoba się każdemu dziecku, niezależnie od jego płci i indywidualnych preferencji.

Lot w komorze aerodynamicznej to prezent na komunię, na którym skorzystają zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Nie trzeba bowiem cechować się dużą siłą, mieć świetnej kondycji czy dysponować jakimkolwiek doświadczeniem w takich ekstremalnych aktywnościach. Na miejscu znajduje się instruktor, który wyjaśni wszystko krok po kroku, aby dziecko wiedziało, jak bezpiecznie poruszać się w komorze aerodynamicznej.

Vouchery na prezent – zapakuj je tak, by rozbudzić ciekawość małego odkrywcy

Wydaje Ci się, że zobaczysz zawód na twarzy dziecka, gdy wręczysz mu kopertę z cienką kartką? Bez obaw – w tym roku Flyspot przygotował specjalne pudełka prezentowe dla najmłodszych, które uatrakcyjnią komunijny podarunek. Takie pudełko możesz dodatkowo zapakować w torbę prezentową z motywem Supermana, Atomówek lub innych postaci z bajek znanych ze swobodnego przemierzania przestworzy. Co więcej, możesz ozdobić ją stosownym napisem, np. Czas spełnić marzenia o lataniuChcesz nauczyć się latać? czy Gotowy/a do lotu? Start!. To powinno pobudzić wyobraźnię do działania.

Ciekawym pomysłem może być też wręczenie upominku w postaci pudełka przywiązanego do bukietu balonów z helem. Po odpakowaniu voucher zostanie schowany w bezpieczne miejsce przez rodziców, a dziecko zostanie z balonami, które z pewnością staną się niezbędne w wielu kreatywnych zabawach na sali, w której odbywa się poczęstunek dla gości.