Kolorowa Krowa poleca zabawki

Boogi zabawka dla dziecka
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Znajdziecie w nim m.in. niesamowity wybór klocków LEGO, klocki drewniane, misie, lalki, maty edukacyjne i wiele innych produktów w dobrych cenach. Kilka tysięcy recenzji produktów pomoże wybrać najlepszą zabawkę. Kolorowa Krowa swój unikalny charakter zawdzięcza m.in. systemowi kategorii, dzięki którym możecie zawęzić sposób wyszukiwania zabawek pasujących wiekiem, płcią i zainteresowaniom dzieci.

Wybraliśmy dla Was kilka zabawkowych hitów. Do świąt możecie je nabyć w promocyjnych cenach. Między innymi:

Ta wyjątkowo zaprojektowana książeczka z elementami świecącymi i dźwiękowymi przedstawia świat nowych odkryć, który rozwija ciekawość dziecka i wpływa na jego koordynacje słuchowo-dotykową. Zróżnicowana faktura materiału, szeleszczące elementy książeczki z pewnością zaciekawią malucha.

Laleczki zbudowane są z rozszczepianych elementów. Dzięki temu możecie tworzyć mini-laleczki według własnych pomysłów i upodobań.

BRATZ KIDZ SNAP ON to seria lalek, które możesz przebierać w dowolne ubranka.

Dziecko z radością będzie się kąpać wraz z kapitanem i jego łodzią. Na ruchomą wędkę może śmiało złowić rybkę. Po naciśnięciu figurki kapitana, usłyszymy wesołą melodyjkę lub odgłosy wydawane przez łódkę.
weźmie do rąk lampę i odwróci ją, zaświeci jak latarka. Lampka świeci 20 minut, po tym czasie przełącza się w stan czuwania i należy ją ponownie uruchomić.

Latającego talerz, który wydaje kosmiczne dźwięki i wystrzela latające obiekty w powietrze! Kto pierwszy przechwyci 5 latających obiektów – wygrywa! Można grać samemu lub z przyjaciółmi!

Wspaniała, interaktywna zabawka umili kąpiel maluchom. Kolorowy żółwik zręcznie porusza się w wodzie, radośnie sobie śpiewając.

Boogi – robaczek rysownik wyczaruje dla Ciebie mnóstwo kolorowych wzorów. Boogi wciąż rysuje, bo bardzo to lubi. Można nim rysować spiralne wzorki, a potem dekorować je pieczątkami i i kolorować. W zestawie: robaczek Boogi, 5 kolorowych pisaków, 4 wzory pieczątek. Wspaniała zabawa dla dzieci, która także rozwija: wyobraźnie plastyczną, pokazuje rozmaitość kształtów i kolorów, uczy starannego kolorowania.

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent