UD

Elektronika dla najmłodszych

Elektronika-dla-najmłodszych
📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑

 

 

Na szczęście wybór zabawek jest duży, a producenci bardzo się starają, by wzbudzić większe zainteresowanie zarówno dzieci, jak i rodziców.

Przykłady? Choćby najnowsze elektroniczne zabawki edukacyjne firmy Trefl znajej do tej pory jako potentat w dziedzinie puzzli, gier i zabawek dla dzieci.

Globus Małego Pilota

Udane wakacyjne wojaże, te dalekie i bliskie, wzmagają apetyt na kolejne wyprawy i odkrywanie nowych, ciekawych miejsc. Ekscytujące eskapady mogą trwać przez cały rok! Śladem Phileasa Fogga, młodzi globtroterzy wyruszą w fascynująca podróż dookoła świata i przemierzą całą Ziemię. Moc niekończących się podróży i fascynujących odkryć umożliwi dzieciom Globus Małego Pilota – nowa zabawka edukacyjna firmy Vtech, przeznaczona dla obieżyświatów w wieku 3-6 lat.

Interaktywny globus bawi i angażuje w odkrywcze wyprawy najmłodszych: zajmują oni miejsce Pilota i sterują joystickiem, by zobaczyć świat z bliska i lepiej go poznać. Przed poszukiwaczami stoją wyzwania godne wielkich podróżników! Radosna zabawa połączona jest z nauką podstawowych informacji o naszej planecie, które każdy początkujący odkrywca uzna za bezcenne. Podczas interaktywnej podróży Pilot zadaje pytania i stawia przed dziećmi ciekawe zadania, nagradzając poprawne odpowiedzi wesołymi dźwiękami. Ponieważ Ziemia to planeta pełna fascynujących miejsc, Globus Małego Pilota zawiera pięć modułów zabawy, które różnią się stopniem trudności i wymaganym poziomem wiedzy. Najmłodsi rozpoczynają więc wyprawę od funkcji Atlasu świata, czyli poznania nazw kontynentów, narodowości i znanych miejsc. Kolejne przygody – Mieszkańcy świata i Kto mówi to spotkanie z obywatelami różnych krajów: na tych etapach zabawy pociechy nauczą się powitań w różnych językach świata. Młody poliglota bez trudu przywita się i w Chinach, i w Afryce! Z kolei w grze Zagadki pilota bez wątpliwości wskaże odpowiedzi na pytania swojego nauczyciela – podróżnika, a finałem zabawy będą Przygody wysokich lotów, gdzie za pomocą łatwego w obsłudze joysticka wyląduje na wskazanych kontynentach.

Rodzice globtroterów docenią fakt, że Globus Małego Pilota to jedyna tego rodzaju zabawka, która wprowadza milusińskich w świat geografii Ziemi i dalekich podróży. Cudowna zabawa dostarcza zarówno radości, jak i szerokiej wiedzy niezbędnej maluchowi zainteresowanemu poznawaniem atrakcji świata. Interaktywne podróże wesołym samolotem rozbawią pociechę i wzmogą apetyt na prawdziwe wyprawy.

Migocząca Hula-Kula

W życiu każdego malucha przychodzi chwila na postawienie pierwszego samodzielnego kroku. Zadanie nie jest łatwe, ale w końcu udaje się przezwyciężyć wszelkie przeciwności. Migocząca Hula-Kula marki VTech została stworzona specjalnie po to, aby zachęcić dzieci do samodzielnego chodzenia, a przy tym zapewnić im mnóstwo doskonałej zabawy.

Migocząca Hula-Kula została zaprojektowana z myślą o dzieciach, które zaczynają stawiać pierwsze kroki i badać otaczający je świat. Ruchomy środek ciężkości umieszczony we wnętrzu kuli pozwala jej poruszać się i prowokować maluchy do podążania za nią. Migające światełka, zabawne dźwięki, melodie, rymowanki oraz żywe kolory przyciągają uwagę dzieci. Najmłodsi mogą dzięki Huli-Kuli poznawać zwierzątka – jest tu kotek, małpka, piesek, pszczółki, ślimaki, gąsienica oraz biedroneczka (co kręci kółeczka). Świecące przyciski pomagają zapoznać się z cyframi: 1, 2 i 3 oraz kształtami: kołem, kwadratem i trójkątem. Dwie opcje głośności pozwolą natomiast dostosować poziom wydawanych dźwięków do wrażliwości ucha dziecka.
Hula-Kula jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 24 miesięcy.

Więcej informacji:
http://merlin.pl/browse/promotion/206/trefl-v-tech.html

http://www.facebook.com/vtech.polska 

Fot 1. Globus Małego Pilota
Fot 3. Migocząca Hula-Kula

Polecamy również  Kolorowa Krowa poleca zabawki oraz Modne zabawki

817 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent