Weleda
Weleda Baby

„Choinki Jedynki”

8222Choinki-Jedynki8221
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Świąteczna akcja Programu 1

Ta świąteczna akcja Programu 1 organizowana jest już po raz siódmy. Co roku spotyka się z dużym zainteresowaniem – i dzieci, i dorosłych.

Pierwszym etapem „Choinek Jedynki” jest konkurs rysunkowy dla najmłodszych – uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Tematem prac mają być choinkowe marzenia. Techniki są dowolne: można rysować, wyklejać, łączyć materiały…

Konkurs trwa od 13 listopada do 8 grudnia. Codziennie jurorzy wybierać będą trzy najlepsze rysunki. Wszystkie nagrodzone prace zostaną zaprezentowane na stronach internetowych Polskiego Radia: WWW.polskieradio.pl/jedynka/choinki oraz w holu budynku radiowego w al. Niepodległości 77/85.

Ostatni etap

Ostatnim etapem „Choinek Jedynki” będzie licytacja dziecięcych prac. Odbędzie się ona w poniedziałek 11 grudnia na antenie Programu 1. Poprowadzi ją Magda Szturemska – od początku związana z akcją.

Każdy kto kupi rysunek otrzyma upominek-niespodziankę. Ale przede wszystkim wesprze „Dom Ciepła” w Nasielsku. Z pieniędzy zdobytych podczas licytacji zostanie również zakupiony sprzęt sportowy, podręczniki szkolne, pomoce naukowe oraz sprzęt komputerowy

„Choinki Jedynki” są organizowane przy współpracy z Rzeczpospolitą, TVP3 oraz Stowarzyszeniem Monar.

Polecamy również  Spotkaj się ze św. Mikołajem i jego reniferami  oraz Mamo, czy Mikołaj istnieje?

 

334 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent