Zapraszamy do Klockowni!
UD

Biennale Sztuki dla dziecka – dzień pierwszy

Biennale-Sztuki-dla-dziecka-dzień-pierwszy
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Spektakle dla maluchów cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem, że organizatorzy postanowili zagrać dwa ponadprogramowe przedstawienia. Przypominamy, że na spektakle Co to? Plumplumdzyńdzyńbubum… oraz Pudełko można się wybrać również w poniedziałek i we wtorek.

O godzinie 14.30 Ryszard Bazarnik poprowadził powitalne spotkanie z rytmem. Przy największym bębnie świata spotkało się około stu osób. Po 30 minutach wspólnego muzykowania przy tym niecodziennym instrumencie dzieci wzięły udział w popołudniowych zabawach ze sztuką. W parku na Cytadeli można już podziwiać pierwsze efekty ich prac.

Dzień pełen wrażeń
Dzień pełen wrażeń zakończył się koncertem Kołysanki i wierszyki. W namiocie cyrkowym wystąpiła Hanna Banaszak, Witold Dębicki oraz Teatr Szkolny Łejery. Widowisko będzie można obejrzeć również w poniedziałek o godzinie 10. Zapraszamy na kolejne wydarzenia muzyczne w namiocie cyrkowym. Już we wtorek o godzinie 12 i 18 odbędzie się spektakl muzyczny Orkiestra w cyrku, cyrk w orkiestrze. Natomiast w środę zapraszamy na Ocean muzyki. W ramach tego koncertu zagrają trzy grupy: Kapela ze Wsi Warszawa, Kapela z Orliczka oraz muzycy z zespołu Dautenis wraz z dziećmi z Suwalszczyzny.

1 foto – największy bęben świata
2 foto- "Krzesłogrody" zabwy ze sztuką – plastyka, niedziela 3 czerwca, Park na Cytadeli
fot. Grzegorz Chorostecki

Polecamy również  Interaktywny Plac Zabaw na Biennale oraz Czy to łatwa sztuka bawić się sztuką?

 

 

454 ocen
5.00
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : Anna Przygocka

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
 
ZOBACZ TAKŻE:cyrk