4 pomysły  na słodki prezent urodzinowy
Dzień Dziecka w Multikinie
UD

4 pomysły na słodki prezent urodzinowy

4 pomysły  na słodki prezent urodzinowy
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

Co roku ten sam dylemat – zbliżają się urodziny bliskiej nam osoby, a my głowimy się, co najbardziej ucieszy jubilata. Trudno znaleźć coś, czego już by nie miał albo czego z całą pewnością będzie potrzebował. Dobrym rozwiązaniem może być taki prezent, który od razu można skonsumować.

Kto z nas nie ma w swojej szafie kolejnej pary niechcianych skarpetek od mamy lub babci, upominka-bibelotu, który kompletnie nie trafił w nasz gust, ale nie mamy sumienia go wyrzucić, czy innego prezentu, który bynajmniej nas nie uszczęśliwił. Jest jednak typ prezentów, który właściwie zawsze się sprawdza, niezależnie od wieku i płci obdarowywanego.

Czekoladowa figurka

Figurki z czekolady to oryginalny i atrakcyjny prezent urodzinowy, który ucieszy praktycznie każdego. Panom młodszym i starszym może sprawić radość czekoladowe Porsche albo smartfon, zaś paniom i dziewczętom – figurka butów na wysokim obcasie czy w kształcie damskiej torebki. Czasem można spotkać spersonalizowane figurki, które zachwycą np. fanów motoryzacji, gier komputerowych (istnieją nawet figurki w kształcie joysticków) czy sportu (figurki w kształcie butów piłkarskich albo rowerka).

Urodzinowe pralinki

Z myślą o bardziej zachowawczych jubilatach (np. naszych babciach i dziadkach) możemy na prezent urodzinowy wybrać czekoladowe pralinki. Producenci czekolady prześcigają się w wymyślaniu kształtów i kolorów swoich wyrobów. Opakowanie pełne słodkich babeczek, donutów, muszelek czy serduszek na pewno ucieszy naszych bliskich seniorów. W kształtach pralinek można przebierać podobnie jak w czekoladowych figurkach. Najmłodszych jubilatów z pewnością ucieszą czekoladki w kształcie zwierzątek, piłeczek albo przedmiotów – np. instrumentów muzycznych czy akcesoriów do jazdy konnej.

Czekoladowe lizaki

Biorąc pod uwagę upodobania naszych milusińskich (kto z nas nie będzie musiał w najbliższym czasie wręczyć prezentu urodzinowego swojemu dziecku, młodszemu rodzeństwu, malutkiemu chrześniakowi czy innemu bliskiemu juniorowi?) warto kupić czekoladowe lizaki. Pięknie i starannie wykonane słodycze przeniosą małoletniego jubilata w świat bajkowych postaci czy ulubionych zwierzątek. Takie prezenty będą nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też smaczne (w końcu które dziecko nie lubi czekolady?).

Owocowe szaleństwo

Jeśli wybieramy prezent urodzinowy dla osoby, której zależy na zdrowym odżywaniu i byciu fit, możemy postawić na wybór owoców w czekoladzie. Ananas, jabłko lub gruszka skomponowany z czekoladą mleczną lub deserową będzie zarazem smaczną i zdrową przekąską.

Prezent pięknie opakowany

Obdarowując bliską osobę powinniśmy pamiętać także o atrakcyjnym opakowaniu. W przypadku prezentu ważna jest nie tylko „treść”, ale także „forma” i to, jak będzie prezentował się w momencie wręczenia. Oczywiście zawsze warto zapakować upominek w gotowe, eleganckie torby, dopasowane wzorem do zainteresowań i gustu odbiorcy. Jednak prezenty z prestiżowych, czekoladowych manufaktur zwykle cechują się eleganckim opakowaniem. Zazwyczaj słodkie przysmaki opakowane są w atrakcyjne pudełka czy praktyczne puszki, które można później wykorzystać do innych celów, np. przechowywania kawy lub herbaty.

 

 

Artykuł sponsorowany

544 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent