Joanna Engel

Joanna Engel

Osoba o wyjątkowo dobrym widzeniu peryferyjnym. Projektując i rysując zerka, co robi czwórka jej dzieci. Poszukiwacz piękna w codzienności i niestrudzony wędrowiec, który z wózkiem lub przyczepką rowerową przemierza lasy i bezdroża.

asia@miastodzieci.pl

prosta wiosenna krzyżówka dla dzieci

Prosta wiosenna krzyżówka

Wydrukuj i rozwiąż wiosenną krzyżówkę z hasłem. Kliknij w obrazek, żeby go powiększyć i pobrać na swój komputer:

Zabawy wiosenne

zabawy edukacyjne i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Wiosenna układanka

Wydrukuj i wytnij elementy układanki. Ta prosta czteroelementowa wiosenna układanka  w sam raz sprawdzi się dla małego dziecka, które ćwiczy dobieranie części obrazków. Może ja później pokolorować. Kliknij w obrazek, żeby go powiększyć i pobrać na swój komputer:

Zabawy edukacyjne i rozwijające

zwierzątka do składania

Zwierzątka do składania

Wydrukuj, wytnij i złóż. Gotowe! Papierowe zwierzątka to prosta sprawa i świetna zabawa. Możesz wykorzystać je do zrobienia dekoracji w dziecięcym pokoju albo po prostu do zabawy!  Jak składać? Najpierw wzdłuż linii grzbietu, potem główka (pamiętaj o nacięciu z boku) a na końcu odegnij ogon, jeśli jest.

zabawy do druku

zajączek do składania kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Zajączek do składania

Wytnij i złóż zajączka. To nie tylko zabawka, ale także doskonała dekoracja dziecięcego pokoju. Prosta zabawa do druku. Zobacz też inne bezpłatne szablony zwierząt w Mieście Dzieci. .

piesek do składania kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Piesek do składania

Wytnij i złóż pieska. To nie tylko zabawka, ale także doskonała dekoracja dziecięcego pokoju. Prosta zabawa do druku. Zobacz też inne bezpłatne szablony zwierząt w Mieście Dzieci. .

zabawy do druku

ptak do składania dla dzieci kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Ptaszek do składania

Wytnij i złóż ptaszka. To nie tylko zabawka, ale także doskonała dekoracja dziecięcego pokoju. Prosta zabawa do druku. Zobacz też inne bezpłatne szablony zwierząt w Mieście Dzieci. .

edukacyjne

nazywanie emocji kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Emocje – jak je nazwać?

Karta pracy do nazywania emocji dla dzieci. Jaki masz dziś nastrój? Jaki humor mają dzieci na obrazkach? Spróbuj nazwać ich emocje. Zobacz tez inne bezpłatne karty pracy dla dzieci i wychowawców w Mieście Dzieci.pl.

edukacyjne

emocje - karta pracy dla dzieci kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Emocje – buzie

Karta pracy do nazywania emocji dla dzieci. Jaki masz dziś nastrój? Jaki humor mają dzieci na obrazkach? Spróbuj nazwać ich emocje. Zobacz tez inne bezpłatne karty pracy dla dzieci i wychowawców w Mieście Dzieci.pl.

edukacyjne

pogoda - emocje - karta pracy kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Emocje – pogoda

Karta pracy do nazywania emocji dla dzieci. Jaki masz dziś nastrój? Jaki humor ma dziś pogoda? Zobacz też inne bezpłatne karty pracy dla dzieci i wychowawców w Mieście Dzieci.pl.

Zabawy w kuchni

kokosanki - przepis dla dzieci

Przepis na kokosanki

Tak proste, że nawet dzieci dadzą  radę je przygotować i tak pyszne, że najlepiej zrobić od razu podwójną ilość… Kokosanki to deser bezglutenowy, bezmleczny i jak na słodycze – fit. Kokos sprzyja odchudzaniu (pod warunkiem, że nie zjemy go za dużo, zwłaszcza w postaci ciastek). Składniki: 2 białka 200 g wiórków kokosowych 150 g cukru […]

edukacyjne

sonda kosmiczna - kolorowanka kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Sonda kosmiczna

Interesuje Cię kosmos? Pokoloruj sondę kosmiczną. Jak myślisz, dokąd leci i co będzie badać? Kosmiczna kolorowanka dla dzieci. 

edukacyjne

kometa - kolorowanka kolorowanki i szablony do druku dla dzieci MiastoDzieci.pl

Kometa

Interesuje Cię kosmos? Pokoloruj kometę. Czy kometa uderzy w planetę, czy ją ominie? Kosmiczna kolorowanka dla dzieci. 

Rodzinne wyjazdy