UD

Nauka języka angielskiego

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 18 roku życia!

dziecko uczy się angielskiegoHelen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Międzynarodowa sieć szkół Helen Doron English rozpoczęła swoją działalność w roku 1985. Wtedy to brytyjska lingwistkaHelen Doron — zainspirowała się osiągnięciami skrzypka Shinichi Suzuki. Ten japoński muzyk w latach 30. XX wieku określił podstawowe zasady naturalnej metody nauczania. Częsty kontakt z językiem poprzez osłuchiwanie się i naśladowanie dźwięków, tak jak odbywa się to w przypadku opanowywania przez dziecko mowy ojczystej, stały się podstawami kształcenia w Helen Doron English.

Helen Doron English w liczbach:

•             w Polsce od 1989 roku

•             34 kraje na świecie

•             5 kontynentów

•             Ponad 1 000 000 absolwentów.

Kursy są nieustannie doskonalone i dostosowywane do zmieniających się potrzeb dzieci w różnym wieku. Nad ich ciągłym ulepszaniem pracuje zespół specjalistów: lingwistów, metodyków, pedagogów, psychologów oraz muzyków. Tworzą oni atrakcyjne, idące z duchem czasu zajęcia dla dzieci. W ich ramach korzystają one z nagrań CD i DVD oraz gier i aplikacji dostępnych online na naszych stronach internetowych.

Najnowszy kurs „Jump with Joey” został wzbogacony o tzw. „rzeczywistość rozszerzoną” – świat rzeczywisty przenika się z tym wytworzonym w komputerze. Dwuwymiarowe postacie ze stron książeczek, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, będą mogły poruszać się, mówiąc przy tym po angielsku, w trzech wymiarach. Natomiast dla dzieci, które zaczynają naukę czytania i pisania po angielsku, przygotowano specjalne ćwiczenia oraz multimedialny program, pomagający kształcić te trudne umiejętności.

Użycie aplikacji multimedialnych pozwala nam dotrzeć do uczniów także poza lekcjami i zapewnić im częsty kontakt z językiem. Nauka odbywa się niepostrzeżenie w czasie przyjemnych aktywności do wykonywania których wcale nie trzeba uczniów przekonywać.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Każdy z kursów składa się z czterech książek aktywizujących oraz czterech płyt CD z nagraniami piosenek, wyliczanek, rymowanek, fragmentów przedstawień teatralnych.

Płyt należy słuchać 2 razy dziennie CODZIENNIE. Tylko wtedy uzyskujemy najlepsze wyniki.

Im młodsze dziecko, tym łatwiej może przyswoić sobie dowolną liczbę języków, pod warunkiem, że ma z nimiregularny kontakt. Szczególnie ważne jest systematyczne porozumiewanie się w danym języku.

Badania wykazały, że im wcześniej maluch zacznie osłuchiwać się z językiem obcym, tym lepszą będzie miał wymowę i tym lepiej będzie znał gramatykę gdy dorośnie. I chociaż najmłodsi uczniowie nie potrafią wykonywać pisemnych ćwiczeń, to jednak od samego początku zaszczepiane są im struktury gramatyczne języka, co sprzyja ich trwałemu zapamiętaniu. Najmłodsi mają też wyraźnie lepszą wymowę.

Dla starszych uczniów oferujemy egzaminy Cambridge.

Od 2012 roku szkoły Helen Doron współpracują z Uniwersytetem Cambridge przy organizowaniu i przygotowywaniu dzieci i młodzieży do egzaminów językowych ESOL. Skrót ESOL oznacza: English for Speakers of Other Languages. Egzaminy Cambridge należą do najbardziej znanych i najczęściej zdawanych testów na świecie.

Uczniowie szkół Helen Doron, przygotowujący się do zdawania egzaminów Cambrigde, mogą do nich przystąpić w autoryzowanych centrach Helen Doron English, najbliższych ich miejsca zamieszkania.

735 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent