Angielski dla dzieci i młodzieży

W ramach każdego kursu Helen Doron oferujemy:
helen doron poziomy nauczania

• Autorską metodę naturalną, obecną w 35 krajach na 5 kontynentach, bazującą na zasadach nauki języka ojczystego
  • Zestaw materiałów edukacyjnych  (książki, materiały audio i video)
  • Zajęcia w grupach od 4 do 8 osób
  • Możliwość odrabiania nieobecności
  • Stałą obecność rodzica podczas zajęć najmłodszych dzieci
    i możliwość monitorowania postępów dzieci starszych
    dzięki regularnym testom i lekcjom pokazowym
  • Helen Doron YouTube Channel – kanał pełny wspaniałych piosenek i filmów
  • Helen Doron Radio –  gdzie można posłuchać ciekawych wywiadów, rozmów z interesującymi ludźmi. Poruszane są również tematy związane z nauką angielskiego, np. o gramatyce, słownictwie, wskazówki związane ze skuteczną nauką. Nie brakuje też angielskiego humoru i dobrej muzyki. Jesteśmy jedyną szkołą na rynku z własnym radiem internetowym!
  • Dostęp do Kangi Club – platformy multimedialnej
    z grami i aplikacjami utrwalającymi materiał
  • Interaktywne aplikacje na telefon utrwalające materiał naszych kursów
  • Nauka do 2000 słów rocznie