Zimowe ferie z Pierwszym Piętrem w Katowicach

Pierwsze Piętro, Warszawska 57/7, Katowice
📅 poniedziałek 16.01.2017 do piątek 27.01.2017
zimowe ferie Katowice

Chcesz, aby Twoje dziecko spędziło ferie dobrze się bawiąc. Zapraszamy na zimowe ferie na Pierwszym Piętrze!

Stawiamy na rozwój wyobraźni i dobrą zabawę. Zamiast sztywnego scenariusza – dopasowanie do potrzeb, energii i grupy. Będzie aktywnie, wesoło i bardzo kolorowo! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie zdradzimy wszystkich sekretów, przecież niespodzianki są super, a wyobraźnia naszych dzieci ogromna 😉 Plany wyglądają następująco:

• plan filmowy – przygotowanie scenariusza oraz realizacja filmu,
  • wyjątkowe zajęcia plastyczne z wykorzystaniem różnych technik,
  • wielki turniej gier planszowych z nagrodami,
  • warsztaty taneczno – ruchowe,
  • udział w przedstawieniu teatralnym własnej produkcji – stworzenie strojów i scenografii,
  • zajęcia z Sensoplastyki,
  • tworzenie wielkiego, własnego dzieła podczas robótek ręcznych.

Zadbamy też o chwilę wyciszenia między kolejnymi atrakcjami oraz coś ciepłego do jedzenia. Ten kto już nas zna, wie że stawiamy na zdrowie! Jak mówi nasza Pani ekspert od jedzenia „nie wychodzimy z domu bez śniadania”, a na miejscu zapewnimy małe przekąski, owoce, wodę i coś gorącego do picia. Pożywny obiad przygotuje dla nas ktoś specjalny – będzie smacznie i zdrowo! Wkrótce zdradzimy o kogo chodzi 😉

Spędźcie z nami ten czas!

I TURNUS 16.01 – 20.01.2017;

II TURNUS 23.01. – 27.01.2017;

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zapewniamy opiekę w godzinach od 7:30 – 17:30.

Zgłoś swój udział poprzez e-mail: kontakt@pierwszepietro.org

Masz pytania? Zadzwoń: Magda 693 410 777