Wydawnictwo Wilga na Warszawskich Targach Książki

Data wydarzenia: piątek 19.05.2017

Wydawnictwo Wilga zaprasza na Warszawskie Targi Książki. Spotkaj się z autorami i weź udział w warsztatach i konkursach!

Warsztaty z książkami Wydawnictwa Wilga odbędą się w piątek, 19 maja.

Zobacz, jakie atrakcje przed nami:

10:00 Joanna Gorzelińska podpisuje książki Kumplobook i Kumplobook. Dogrywka oraz prowadzi warsztat Analogowe dzieciństwo z Kumplobookiem i Brulionem,

Sala Paryż A

14:00 Agnieszka Mielech podpisuje książki z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn oraz prowadzi warsztat Kreatywne warsztaty z Tajnym Klubem Superdziewczyn.
W czasie warsztatów będzie można poznać autorkę książek o Emi, zagrać w grę planszową Emi „Poszukiwacze przygód”, wziąć udział w konkursie rysunkowym z nagrodami! Na uczestników czekają niespodzianki: gry planszowe, książki oraz gadżety. W

Sala Paryż B

Bruliony zabaw dla każdego

Zeszyty kultowych gier i zabaw dla każdego! Dzieci znajdą w nich mnóstwo pomysłów na zabawy w domu, na świeżym powietrzu czy podczas wakacyjnych podróży, a dorośli mogą odbyć sentymentalną podróż do czasów
swojego dzieciństwa. W książkach znajdują się m.in. zasady oraz szablony potrzebne do wielu ponadczasowych gier i zabaw.

Kumplobook, Kumplobook. Dogrywka

Kumplobooki to książki dla dzieci, które potrafią świetnie się bawić bez komputera i telefonu.
To także książki dla dwójki przyjaciół do wspólnej zabawy i wspólnego spędzania czasu. Można w nich rysować, przejść
przez labirynty, rozwiązać kumplotest, znaleźć różnice, zagrać w gry. Każde zadanie trzeba wykonać ze swoim kumplem.
To książki, które łączą!

List w butelce z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

Tajny Klub już wie jak troszczyć się o środowisko! Wszystko rozpoczyna się od ekowarsztatów, podczas których przyjaciele poznają upcykling czyli sposób na kreatywne  przetwarzanie odpadów. Pani Laura przekonuje swoją rodzinę, że czas zerwać z życiem w mieście, wśród hałasu i smogu, i planuje przeprowadzkę nad morze. A to oznacza wyjazd Flory i rozbicie Tajnego Klubu Superdziewczyn! Wkrótce cała paczka, ze łzami w oczach, wybiera się na wybrzeże, aby pomóc w poszukiwaniu nowego lokum dla Zwiędłych. Tam czeka ich nowa ekomisja przyjaciele organizują wielką akcję sprzątania plaży, w trakcie której znajdują nad brzegiem

morza tajemniczą butelkę z przesyłką w środku. To list w butelce, ale kto go wysłał i dlaczego? Czy odnajdą nadawcę?
Czy Flora opuści Tajny Klub Superdziewczyn? Dołącz do Emi, Faustyny, Anieli, Flory i Franka.
Przekonaj się, że w Tajnym Klubie Superdziewczyn nigdy nie ma nudy.

Książki Wydawnictwa Wilga można nabyć na stoisku Grupy Wydawniczej Foksal, stoisko 24/D4.

Zapraszamy!

Zapisz się na newsletter !


Wydawnictwo Wilga

Wilga jest wydawnictwem obecnym na rynku od 1992 roku, które specjalizuje się w książkach dedykowanych dzieciom. Wilga towarzyszy młodemu czytelnikowi od jego pierwszych miesięcy do wczesnych lat szkolnych.Naszą ofertę adresowaną do najmłodszych dzieci wzbogacamy o …

Więcej

Adres:

al. 3 Maja 12, 00-391 Warszawa


Kontakt:

http://www.gwfoksal.pl/wydawnictwo/wilga/
facebook

wt-czw
30.05-15.06
2017
Wydarzenia |

Wielka księga robali

Robale są wszędzie! A dzięki tej książce każde dziecko może stać się ich odkrywcą. Całość podzielona jest na sekcje w których poznajmy życie chrząszczy, motyli, pszczół, ślimaków, świerszczy, czerwi i pająków.

Więcej
wt-śr
30.05-14.06
2017
Wydarzenia |

Brulion zabaw w podróży

Śmiało można powiedzieć, że Brulion zabaw stał się już rzeczą kultową. Tym razem prezentujemy zeszyt, który świetnie sprawdzi się w podróży. Godziny nudnej jazdy miną nie wiadomo kiedy.

Więcej
śr-nie
29.03-09.04
2017
Wydarzenia |

Nieśmiertelni strażnicy. Seria Spirit Animals

Upadek Bestii to druga seria Spirit Animals. Tym razem stara, ciemna siła, która przez wieki spała pod powierzchnią świata odradza się. Może rozerwać więzi łączące duchy zwierząt. Aby to się stało musi uprowadzić Zwierzoduchy i ich ludzkich towarzyszy.

Więcej
śr-wt
29.03-11.04
2017
Wydarzenia |

Tajemnica mroku

To powieść o poznawaniu siebie, pokonywaniu strachu oraz o przyjaźni. Autor zabiera nas w szaloną podróż po wykreowanym przez siebie świecie. Z czystym sumieniem mogę polecić Tajemnicę mroku czytelnikom w każdym wieku. (Katarzyna Berenika Miszczuk)

Więcej
śr-pt
29.03-14.04
2017
Wydarzenia |

Brulion zabaw podwórkowych

Kontynuacja bestsellerowego Brulionu zabaw dla każdego. To zeszyt kultowych gier i zabaw podwórkowych. Dzieci znajdą w nim mnóstwo pomysłów na zabawy na świeżym powietrzu, a dorośli mogą odbyć sentymentalną podróż do czasów swojego dzieciństwa.

Więcej
wt-czw
14.03-30.03
2017
Wydarzenia |

Kumplobook. Dogrywka

Kolejny Kumplobook dla dzieci, które potrafią świetnie się bawić bez komputera i telefonu. To książka dla dwójki przyjaciół – do wspólnej zabawy i wspólnego spędzania czasu. To książka, która łączy, zobacz!

Więcej