Szewczyk Dratewka – Teatr Gry i Ludzie z Katowic. Mamy zaproszenie!

Gry i Ludzie. Teatr, Aleja Niepodległości, Katowice
📅 niedziela 05.11.2017
Szewczyk Dratewka - Teatr Gry i Ludzie z Katowic

Czy widzieliście kiedyś taki but, w którym zmieści się smocza jama, zakład szewski, a nawet królewskie komnaty?

Pewnego dnia, przychodzi do szewca posłaniec z królewskiego dworu, aby odebrać buciki królewny. W międzyczasie jednak zostaje ona porwana przez strasznego i złego smoka. Żadnemu z rycerzy nie udaje się oswobodzić następczyni tronu. Dzielny szewczyk Dratewka podejmuje się zgładzić potwora i uratować królewnę. Czy ta trudna, wymagająca wielu poświęceń wyprawa zakończy się sukcesem?

W niedzielę 5 listopada o godz. 16 w Teatrze Gry i Ludzie obejrzeć można „Szewczyka Dratewkę”.

Jest to spektakl inspirowany klasyczną baśnią, prezentowany w ramach Podwieczorków Teatralnych znanych widzom teatru.

Bilety w cenie 18 zł pojedynczy oraz 54 zł rodzinny (3+1 gratis).

Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach.
Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl.

Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 1 podwójne zaproszenie  na spektakl!
Chętne osoby proszone są o wysłanie zgłoszenia (o temacie: Szewczyk) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl do 3.11.

*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.