Rock dog. Pies ma głos! Zaproszenia do kina

📅 czwartek 06.07.2017 do poniedziałek 10.07.2017
rock dog pies film dla dzieci w kinach
Pokaz odbędzie się 12 lipca o godz. 18:30 w kinie Kinoteka (Pl. Defilad 1).

Mamy dla Was  aż 30 dwuosobowych zaproszeń na film. Jeśli chcielibyście je otrzymać, piszcie na adres konkurs@miastodzieci.pl, w tytule maila Rock dog. Pies ma głos!, w treści imię i nazwisko oraz choć zdanie uzasadnienia, dlaczego chcielibyście zobaczyć akurat ten film.

Zwycięzców powiadomimy mailem najpóźniej 10 lipca. Powodzenia!

Rock dog. Pies ma głos!

Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków.

Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

Reżyserem jest wywodzący się ze słynnego studia Pixar Ash Brannon – scenarzysta i reżyser nominowanego do Oscara „Na fali” i współtwórca nagrodzonego Złotym Globem „Toy Story 2”.

W polskiej obsadzie dubbingu usłyszymy takie gwiazdy jak: Marcin Dorociński („Sing”), Kuba Molęda („Horton słyszy Ktosia”), Anna Dereszowska („Księga Dżungli”), Aleksander Milwiw-Baron i Tomasz „Tomson” Lach – czyli duet muzycznych jurorów z popularnego programu The Voice of Poland oraz członkowie zespołu Afromental, Wiktor Zborowski („Zwierzogród”) i Mirosław Zbrojewicz („W głowie się nie mieści”).

Więcej informacji o filmie TUTAJ.

Rock dog. Pies ma głos! w kinach od 14 lipca! Zobacz zwiastun: