Promocyjne ceny odzieży dla niemowląt

Data wydarzenia: niedziela 19.06.2011 do sobota 02.07.2011

Przed Tobą niepowtarzalna szansa zakupienia oryginalnych, niemowlęcych ciuszków Disney, Betty Boop, Kubuś Puchatek, Tweety i innych w likwidacyjnych cenach. Nie przegap okazji!

Wyprzedajemy cały asortyment dostępny w dziale "Odzież dla niemowląt". Tylko teraz oferujemy Ci firmowe pajacyki, t-shirty, bluzeczki i dodatki w cenach niższych niż kiedykolwiek.

Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów, a towary wyprzedane nie pojawią się więcej w sprzedaży.

Kliknij tu: Odzież dla niemowląt i ustrzel okazję zanim będzie za późno!

Odwiedzaj www.kidshits.pl regularnie, następne odzieżowe hity dla dzieci i dorosłych już wkrótce!

Zapisz się na newsletter !


czw-pt
25.06-10.07
2015
Wydarzenia |

Mistrzowska kolekcja ubrań FC Barcelona dla dzieci i dorosłych

Piąte zwycięstwo w Lidze Mistrzów, puchar na własność, zdobycie potrójnej korony, odejście Xaviego… Ten sezon był dla piłkarzy Barcelony naprawdę wyjątkowy i nie mogliśmy pozostać wobec tego faktu obojętni. Mistrzowska kolekcja Barcy właśnie od nas dotarła.

Więcej
wt-pt
09.06-26.06
2015
Wydarzenia |

Superfajne stroje kąpielowe i kąpielówki dla dzieci

Gorące słońce dość nieśmiało zaglądało do nas w tym roku, ale jak już przyszło to miejmy nadzieję, że zostanie na dłużej. Wraz z cieplejszymi dniami powrócił sezon na opalanie i wodne kąpiele. Kąpielówki i stroje kąpielowe przygotowane?

Więcej
wt-pon
17.02-02.03
2015
Wydarzenia |

Darmowy poradnik Sprytne zakupy w internecie. Część 4: Produkt

Każdy lubi kupować taniej. Większość osób wie też, że bardziej opłaca się kupować w internecie. Tylko jak wybrać sklep tani, niezawodny i bezpieczny? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poradniku dla kupujących “Sprytne zakupy w internecie”. Część 4: Produkt.

Więcej
pt-czw
06.02-19.02
2015
Wydarzenia |

Darmowy poradnik Sprytne zakupy w internecie. Część 3: Dostawa

Każdy lubi kupować taniej. Większość osób wie też, że bardziej opłaca się kupować w internecie. Tylko jak wybrać sklep tani, niezawodny i bezpieczny? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poradniku dla kupujących “Sprytne zakupy w internecie”. Część 3: Dostawa.

Więcej