Premiera spektaklu Sens życia

📅 sobota 26.08.2017
bezpłatne wejściówki
Premiera spektaklu Sens życia
W sobotę 26 sierpnia o godz. 11:00 i 13:00 zapraszamy na premierę spektaklu Sens życia  przygotowanego przez Teatr Sytuacje Grupa.

Czy najważniejsza w życiu jest miłość, a może zdrowie, słodycze, święty spokój, dobra zabawa? Można wymieniać w nieskończoność.  A gdyby tak wybrać jedną jedyną, najważniejszą rzecz?
Mrówkojad i orzesznica postanawiają odnaleźć sens życia, rozstrzygnąć spór o tym, co jest najbardziej istotne. Czy im się to uda?

Dla dzieci 4-9 lat.

Przedstawienie na podstawie książki pt. Sens życia Lotty Olsson w tłumaczeniu Agnieszki Stróżyk.

scenariusz i reżyseria: Julia Szmyt
scenografia: Anna Konieczna
muzyka: Marcin Lenarczyk
występują:
Ewa Kaczmarek, Julia Szmyt, Kuba Kapral, Przemysław Zbroszczyk

Spektakl Fundacji Mały Dom Kultury zrealizowany został przy wsparciu Miasta Poznania, a pokazany będzie w ramach pokazów Teatr Na Wolnym.

Wstęp: bezpłatne wejściówki.
Więcej informacji TUTAJ.