Mój jest ten kawałek podłogi – warsztaty dla dzieci

Targi Mieszkań i Domów w AmberEXPO
📅 sobota 16.09.2017 do niedziela 17.09.2017
warsztaty architektoniczne gdańsk

Miasto Gdańsk po raz kolejny przygotowało ciekawą propozycję dla dzieci. W sobotę i w niedzielę (16-17.09.2017r.) o godz. 11:00. dzieci  będą mogły wziąć udział w urbanistyczno-architektonicznych warsztatach pt. „Mój jest ten kawałek podłogi. Projektujemy przestrzeń do nauki i zabawy”. Efektem wspólnej pracy będą makiety i modele pokoi dziecięcych, przygotowane przez najmłodszych gdańszczan.

Obowiązują wcześniejsze zapisy na warsztaty: j.zuchowska@2mgroup.pl.
Liczba miejsc ograniczona.
Na każdego uczestnika warsztatów czeka atrakcyjna nagroda.

***

Miasto Gdańsk zaprasza na Targi Mieszkań i Domów w AmberEXPO w dniach 16 – 17 września, w godzinach od 10:00 do 17:00. Na miejscu pomocą i informacją służyć będą pracownicy Gdańskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych.