Międzynarodowy Dzień Dogoterapii – Zgierz

Data wydarzenia: środa 15.06.2011

15. czerwca obchodzony jest w Polsce Międzynarodowy Dzień Dogoterapii. Również Zgierz postanowił zaakcentować swoje działania na dogoterapeutycznej mapie Polski. W związku z tym w Centrum Kultury Dziecka odbędą warsztaty dla blisko stu dzieci ze zgierskich szkół i przedszkoli, które poprowadzą wolontariusze z Fundacji AMA CANEM.


15.06.11

Międzynarodowy Dzień Dogoterapii w CKD

15. czerwca obchodzony jest w Polsce Międzynarodowy Dzień Dogoterapii. Również Zgierz postanowił zaakcentować swoje działania na dogoterapeutycznej mapie Polski. W związku z tym, pod patronatem Prezydent Miasta Zgierza dr Iwony Wieczorek w Centrum Kultury Dziecka odbędą warsztaty dla blisko stu dzieci ze zgierskich szkół i przedszkoli, które poprowadzą wolontariusze z Fundacji AMA CANEM.
W ramach spotkań dzieci odbędą warsztaty z psami-terapeutami oraz warsztaty plastyczne, których efektem stanie się wystawa prac w galerii CKD.

http://www.ckd.miasto.zgierz.pl

Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu

Centrum Kultury Dziecka jest filią Miejskiego Ośrodka Kultury od 2008 roku. Mieści się w budynku przy ul. Rembowskiego 17, odbudowanym w ramach projektu Rewitalizacji Strefy Śródmiejskiej Miasta Zgierza. Na placu zajmowanym dziś przez Centrum Kultury Dziecka …

Więcej

Adres:

ul. Rembowskiego 17
95-100 Zgierz


Kontakt:

48 509 719 665
ckdzgierz@poczta.fm
http://www.ckd.miasto.zgierz.pl
facebook