Dzień Dziecka w Teatrze Leśnym

📅 niedziela 28.05.2017
teatr leśny Gdańsk dzień dziecka

W programie:

– Teatrzyk Gama „Tomcio Paluszek”
– koncert dzieci z Klubu Winda pt. „Trzeba marzyć” z towarzyszenie zespołu Mariusza Wali
– gry i zabawy z Tajemniczym Lasem

Teatrzyk Gama „Tomcio Paluszek”

Przedstawienie popremierowe na podstawie książki Małgorzaty Barańskiej „Baśnie Charles’a Perraulta”.
Opracowanie: Ewa Krawczyk
Reżyseria: Ewa Krawczyk
Muzyka: Rajmund Lamentowicz

Przedstawienie teatralne, w którym wezmą udział dzieci z „Teatrzyku Gama”, aktualni uczestnicy zajęć teatralnych Gamy GAK oraz dorośli, którzy w latach 2005 -2010 uczęszczali na zajęcia teatralne odbywające się w Gamie.

Gry i zabawy z Tajemniczym Lasem

Mrumrak jest wyjątkowym czarodziejem – jako jedyny w okolicy zajmuje się… marzeniami dzieci! Dba o to, żeby nie uleciały, pielęgnuje je i w końcu, gdy już dzieci dorosną pilnuje, żeby o nich nie zapomniały. Niestety, z racji charakteru swojej profesji, nasz czarodziej nie jest zbyt uporządkowany i często buja głową w obłokach. Kończy się to tym, że w kółko coś gubi – a to swój kapelusz, a to magiczny kociołek, a ostatnio… Księgę Marzeń! Czy pomożesz Mrumrakowi odnaleźć zagubione przez niego rzeczy? Czy dzięki Twojej pomocy Mrumrak dalej będzie mógł dbać o dziecięce marzenia?
Zapraszamy na grę terenową o czarodziejkach, czarodziejach i dziecięcych marzeniach! Zabierzcie różdżkę, magiczne pióro i pergamin, swoje marzenia i… rodziców! Niech sobie przypomną, o czym marzyli, jak byli w waszym wieku 🙂

Organizator: Winda – Gdański Archipelag Kultury
Wydarzenie współtworzone z Gamą Gdański Archipelag Kultury

Wydarzenie w ramach
JUBILEUSZU 50-lecia Gdańskiego Archipelagu Kultury
Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Gdańska

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

patroni medialni: Radio Gdańsk, www.trojmiasto.pl, www.gdansk.pl