Drużyna uśmiechu w Gdańsku

Galeria Handlowa Madison, Rajska, Gdańsk,
📅 sobota 01.10.2016 do niedziela 02.10.2016
madison_centrum_handlowe_gdansk_usmiechnij-sie-polsko_plakat
Drużyna Uśmiechu w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu „Uśmiechnij się Polsko” już 1-2 października br. w godzinach 11.00-17.00 w Galerii Madison będzie poszukiwać najpiękniejszego uśmiechu w Gdańsku. Na ten najpiękniejszy, najbardziej zdrowy i radosny uśmiech nie tylko czeka tytuł, ale także nagroda w postaci szczoteczki elektrycznej.

Przedstawicielka biura organizatora festiwalu, Malwina Turek zachęca wszystkich do udziału: „Gdańsk to już czwarte miasto, które odwiedza nasza Drużyna Uśmiechu w poszukiwaniu najpiękniejszych uśmiechów w Polsce. W miastach, które do tej pory odwiedziliśmy odbywała się zacięta rywalizacja związana z walką o tytuł. Liczymy na to, że również mieszkańcy Gdańska i miast ościennych aktywnie wezmą udział w konkursie.”

Organizatorzy festiwalu przygotowali dla uczestników spotkania wiele atrakcji: konkursy z nagrodami, gry planszowe XXL, studio kolorowych włosów, malowanie twarzy, wielkie klocki, gra w dmuchanego darta, fotostandy, stanowisko do instruktażu mycia zębów, atelier fotograficzne z bezpłatnym wydrukiem zdjęć.

W trakcie spotkania animatorzy z Drużyny Uśmiechu będą prowadzić pokazy prawidłowego mycia zębów dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy festiwalu przypominają: „Nauka prawidłowego mycia zębów to pierwszy krok w walce z próchnicą.” Wszystkie osoby, które pragną poznać metody właściwego szczotkowania zębów i spędzić czas w miłej rodzinnej atmosferze zapraszamy do udziału spotkaniu.

Data spotkania: 1-2 październik 2016 rok godz. 11.00-17.00

Miejsce spotkania: Galeria Madison, ul. Rajska 10 Gdańsk