Straszne kamienie na Halloween

Malowane kamyki halloween zabawy plastyczne dla dzieci
Zbieranie muszli i kamieni to jedna z ulubionych zabaw dzieci podczas wakacji nad wodą. Jak wykorzystać te letnie skarby potem w domu, aby nie utknęły w zakamarkach szuflady na zawsze? Można je po prostu pomalować! 

Dobrą okazją do takiej zabawy jest jesienne Halloween, bo będzie można połączyć przyjemne z pożytecznym czyli wspominanie wakacji w długi, październikowy wieczór oraz wspólną zabawę wszystkich domowników albo nawet i gości – jeśli planujecie przyjęcie.

A jakie motyw sprawdzą się na halloweenowych kamykach? Oczywiście duchy, nietoperze, mumie i wszelkie straszności, jakie tylko przyjdą wam do głowy.

Przyda się odrobinę zmysłu plastycznego, ale nawet bez niego na pewno uda się wam namalować jakieś oryginalne stwory. Mniejszym dzieciom rodzice mogą naszkicować rysunek, który potem wystarczy pomalować farbami.

Do malowania kamyków sprawdzą się farby akrylowe, ale jeśli chcecie osiągnąć tak zwany efekt „wow” możecie sięgnąć po farby świecące w ciemności – tutaj pokazaliśmy kamyki pomalowane taką farbą.

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

malowane kamyki halloween

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent