Laurka na Dzień Babci i Dziadka

Laurka na Dzień Babci i Dziadka

Laurka na Dzień Babci i Dziadka jak zrobić

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Nie jest tajemnicą, że babcie i dziadziusiowie najbardziej czekają na laurki robione przez wnuki. Mamy dla Was pomysł na piękne, kolorowe kartki prosto od serca. Ich wykonanie jest bardzo proste, a  do ich wykonania potrzeba tylko kleju, nożyczek i kolorowego papieru. 

Postawiliśmy na kartki ze słonikiem, który (podobno) przynosi szczęście. I zaczęliśmy właśnie od słonika, którego szablon pobraliśmy TUTAJ, a potem odrysowaliśmy kształty na kolorowych kartkach. Po ich wycięciu, zabraliśmy się za same laurki. 

Kartki a4 złożyliśmy na pół tak, aby w środku wpisać życzenia dla babci i dziadka. My dla babci wybraliśmy takie (klik), a dla dziadziusia takie (klik)

Na kartki nakleiliśmy kształt słonia, dodając osobno oko i ucho. Ucho podkleiliśmy grubszą naklejką do zdjęć, dzięki temu stworzył się efekt trójwymiaru. Za pomocą takich samych naklejek umocowaliśmy baloniki. Słonik trzyma je na słomkowych sznurkach przytwierdzonych do kartonu za pomocą zwykłego kleju do papieru. Oczywiście ten sznurek może zastąpić cienka wstążeczka czy kawałek kordonka. Jeszcze tylko karteczka z podpisem dla której babci i którego dziadka przeznaczona jest laurka i gotowe! 

Życzymy kolorowej zabawy – Adam z mamą. 

Prosta laurka dla babci i dziadka
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie