Weleda

Zima w mieście – ogólna informacja

📅 środa 24.02.2010 do piątek 26.02.2010
Zima w mieście – ogólna informacja
Spośród dziesięciu basenów w mieście gdyńscy uczniowie będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty trzech krytych pływalni przy szkołach samorządowych – przy Gimnazjum nr 3 (ul. Gospodarska 1), Zespole Szkół nr 7 (ul. Stawna 4/6) oraz Zespole Szkół nr 10 (ul. Staffa 10).

I tak:

GOSiR zaprasza na „Ferie na sportowo" – piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, tenis stołowy i ziemny, unihokeja, strzelectwo, pływanie, a także judo, karate kyokushin, siłownię i fitness oraz capoeirę.

„Ferie pod koszem dla najmłodszych" zorganizował Asseco Prokom Gdynia.

Kolibki Adventure Park przygotował ściankę wspinaczkową, Mini Park Liniowy i… dętki, które posłużą do szalonych zjazdów.

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza m.in. na naukę jazdy na łyżwach oraz gry i zabawy na lodzie.

Muzeum Miasta Gdyni zorganizowało warsztaty plastyczne.

Teatr Muzyczny zaprasza na warsztaty teatralne. Dzieci poznają kulisy tworzenia musicalu i podszkolą swoje umiejętności aktorskie.

Akwarium Gdyńskie przygotowało tematyczne „Ferie pod Amazońskim Słońcem" – warsztaty bębniarskie, naukę samby i Indiański Bal Karnawałowy.

Wiele różnych zajęć przygotowały również filie Miejskiej Biblioteki Publicznej – oczywiście z książka w tle.

Młodzi naukowcy ucieszą się z kolei z propozycji Centrum Nauki EXPERYMENT. Z myślą o nich przygotowano nowe Science show oraz EXPERYMENT′y przy stoliku – możliwość samodzielnego wykonania różnych doświadczeń.

Nie są to jeszcze wszystkie propozycje. Więcej informacji można znaleźć na stronie Urzędu Miasta Gdyni www.gdynia.pl

foto AGORA