Królik i Misia

Zima w Mieście 2014

Sprawdźmy:

SZTUCZNE LODOWISKO NAD MALTĄ
Tutaj ciekawie i zdrowo spędzisz czas łącząc uprawianie sportu, rekreację i rozrywkę w jednej ciekawej dyscyplinie. Nie ważne ile masz lat i czy potrafisz już jeździć – korzystaj z okazji już teraz, bo ta atrakcja otwiera jest tylko kilka miesięcy w roku.

TUTAJ godziny otwarcia i cennik

Oprócz tego w ofercie znajdują się:
Wypożyczalnia, szatnia
Kursy
Oferta dla szkół
Ice-Party
Urodziny na lodowisku

kasa lodowiska: (61) 877 03 54
lodowisko@malta.poznan.pl

———————————–
CENTRUM REKREACJI I ROZRYWKI BOGDANKA
Najbardziej znane lodowisko w Poznaniu przy ulicy Księcia Józefa/Północna 9.

TUTAJ godziny otwarcia o cennik

Prowadzona jest również sprzedaż łyżew.
bogdanka@bogdanka.poznan.pl

——————————-
IGLO PARK W SUCHYM LESIE
Lodowisko znajduje się w Suchym Lesie k/Poznania. Jest to największe kryte lodowisko w woj. wielkopolskim. Swoją ofertę lodowisko kieruje do doświadczonych łyżwiarzy, jak i do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z łyżwami. Szkółka nauki jazdy prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów – Monikę Tórz oraz Piotra Jankowskiego. Szkółką hokeja na lodzie zajmuje się były zawodnik drużyny Tarpan Poznań – Rafał Gratkowski
Czynne codziennie w godzinach 9:00-21:00 (w piątki, soboty i niedziele do 22:00)
Szczegółowy rozkład tercji:

TUTAJ godziny otwarcia i cennik

Lodowisko zaprasza na naukę gry w hokeja oraz na naukę jazdy figurowej prowadzonych przez znakomitych instruktorów. Zapisy w kasie lodowiska.
Email : biuro@iglopark.pl
Telefon kom. : 601 715 708

————————–

LODOWISKO W KOZIEGŁOWACH
Otwarto sztuczne lodowisko w Koziegłowach.
Lodowisko ustawione w centrum Koziegłów to kolejna propozycja spędzenia wolnego czasu dla mieszkańców Gminy Czerwonak. „…Chcemy abyście Państwo wyszli z domu na świeże powietrze i zażywali ruchu." – mówił wójt gminy podczas otwarcia.
Lodowisko czynne jest codziennie od godziny 9.00 – 21.00

ul. Piłsudskiego, Koziegłowy (koło Akwenu)

——————————-

LODOWISKO REKREACYJNE W SWARZĘDZU
W Swarzędzu oddane zostało do użytku lodowisko rekreacyjne o wymiarach tafli 20 x 40 m.
Nowoczesny zadaszony obiekt usytuowany został tuż przy scenie plenerowej oraz Pływalni "Wodny Raj" tworząc razem kompleks sportowo – rekreacyjno – kulturalny.
Co roku w sezonie zimowym, przez ok. 4 miesiące mogą Państwo czynnie wypoczywać jeżdżąc na łyżwach. W trakcie funkcjonowania lodowiska organizowane są różne, ciekawe imprezy: mikołajki, bal przebierańców, dyskoteki, walentynki oraz wiele innych.
Przy lodowisku czynna jest wypożyczalnia łyżew oraz szatnia. W trakcie sesji emitowana jest muzyka umilając jazdę na łyżwach.

Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji
ul. Kosynierów 1, 62-020 Swarzędz
informacja tel. 0 61 65 09 520

—————————————

LODOWISKO CHWIAŁKA

Serdecznie zapraszamy na lodowisko "Chwiałka" wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu i świetnej zabawy, dorosłych, a przede wszystkim dzieci i młodzież szkolną, na niezapomniane wrażenia z jazdy na łyżwach.

————————————-

LODOWISKO MISIAŁEK W TARNOWIE PODGÓRNYM

Główną częścią hali sportowej, wykonanej w nowoczesnej technologii, jest pełnowymiarowe, profesjonalne, kryte lodowisko z dogodnym w użytkowaniu, bogatym zapleczem socjalnym oraz punktem gastronomicznym.

ul. Poznańska 131 A
Tarnowo Podgórne

————————————

LODOWISKO INEA STADION

INEA Stadion to nie tylko piłka nożna. Zimą ponownie zapraszamy wszystkich łyżwiarzy i hokeistów na Ligawę przy Bułgarskiej, jedno z większych, a zarazem najtańsze lodowisko w Poznaniu.

Lodowisko czynne jest codziennie, w dni powszednie od 15 do 21, a w weekendy i święta od 10.15 do 21.30. Łyżwiarze korzystający z Ligawy mają do dyspozycji 800m2 tafli, wypożyczalnię sprzętu, punkt ostrzenia łyżew, automat z ciepłymi napojami i przekąskami oraz darmowy parking (od ul. Ptasiej). Dzięki zadaszeniu świetna zabawa i korzystanie z atrakcji, które zostały przygotowane na ten sezon są możliwe niezależnie od pogody.

TUTAJ godziny otwarcia i cennik

KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna / Marcelin Management Sp. z o.o.
INEA Stadion
ul. Bułgarska 17