Królik i Misia

Zima 2015

📅 poniedziałek 16.02.2015 do piątek 27.02.2015
Zima 2015

Ferie w mieście? Świetna zabawa!
Ideą półkolonii jest zaoferowanie dzieciom maksymalnie różnorodnych zajęć warsztatowych i projektowych, ćwiczących ich najróżniejsze zdolności (nie tylko te artystyczne, ale i praktyczne, fizyczne, czy społeczne), z dyskretnie umieszczonymi w grafiku elementami edukacji. Ciekawa tematyka codziennych spotkań zapewnia spójność przekazywanej wiedzy i zabawy, ale ważny jest również fakt, że spotkania prowadzone są w przyjaznej atmosferze, bez nacisku na dokładną realizację scenariusza. Ferie w mieście nie muszą być czasem straconym, a rodzice mogą mieć pewność, że dzieci są w najlepszych rękach w godzinach ich pracy.

Spotkania zaczynają się codziennie o 8:00 a kończą o 17:00.

Poza tym restauracja Concordia Taste przygotowała specjalne dziecięce menu. Każdego dnia dzieci będą miały zapewnione pełnowartościowe i zdrowe śniadania, obiady, podwieczorki i napoje. W cenie półkolonii jest także ubezpieczenie.
Zaletą Concordia Design jest wygodne położenie w centrum miasta, w bliskim położeniu poznańskiego zoo, oraz z dogodnym dojazdem z każdego miejsca w mieście. Półkolonie organizowane przez Concordia Design zostały zgłoszone do Ministerstwa Oświaty i Kuratorium, które wyraziło zgodę na ich przeprowadzenie.
Słyszę, widzę, czuję miasto!

Tegoroczne zimowe ferie w Concordia Design to aż 5 odrębnych, miejskich przygód. Dzieci wyjdą z Concordii na miejskie ekspedycje i odkryją tajemnicze zakamarki Poznania. W elastycznym programie m.in.:
– 9 godzin kreatywnych zajęć każdego dnia
– opieka kreatywnych, profesjonalnych opiekunów: pedagoga, architekta i absolwentek szkół artystycznych
– architektoniczne warsztaty
– wycieczki do najciekawszych budynków w mieście (Okrąglak,Wieżowce Alfa, Zamek, Zagroda Bamberska i inne)

Poza tym mali uczestnicy półkolonii zobaczą makietę dawnego Poznania i sami zbudują własną makietę dzisiejszego miasta. Dowiedzą się jak powstają mapy i sami zaprojektują własne. Poznają tajniki tradycyjnych, miejskich zawodów i nauczą się podstaw miejskiej fotografii na specjalnych warsztatach.

Zajęcia pobudzą i rozwiną wszystkie zmysły działając na dziecięcą wyobraźnię:
dotyku- poprzez poznawanie różnych faktur
wzroku – poprzez obserwację z dołu, z góry, z boku, z daleka i z bliska
słuchu – poprzez wyłapywanie wszystkich odgłosów miasta
węchu – poprzez poznawanie zapachu Poznania
smaku – podczas codziennych posiłków w Concordia Taste
równowagi – poprzez różnych gier i zabaw

Zapisy i więcej informacji: kids@concordiadesign.pl
Miejsce: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3

I turnus: 16-20 LUTEGO, GODZ. 8.00 – 17.00 (dzieci z grup 1 i 2)
II turnus: 23-27 LUTEGO GODZ. 8.00 – 17.00 (dzieci z grupy 1 i2)

Prowadzący:
Natalia Adamczyk – absolwentka Filologii Polskiej,
Aleksandra Jaraszkiewicz – absolwentka Uniwersytetu Artystycznego
Agata Heymann – pedagog
Cezary Czaplicki- architekt

Zajęcia od godz. 8.00 do 17.00 , Cena: 470 zł (900 zł za dwoje dzieci)
W cenie są 3 posiłki (śniadanie, obiad i podwieczorek) oraz ubezpieczenie.

ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań

kids@concordiadesign.pl